Reklama

neděle 9. března 2014

Český novinář? Stejný "fašoun" jako ta zvěř z Majdanu!

Jan Šustek
 9. 3. 2014   zdroj zde
„Je to směs lokajství, připosranosti, stádovitosti, předposranosti, hlouposti, pohodlnosti, vlezdoprdelismu. Většina českých médií v souvislosti s Ukrajinou předvádí informační zločin." 


„Je to směs lokajství, připosranosti, stádovitosti, předposranosti, hlouposti, pohodlnosti, vlezdoprdelismu. Většina českých médií v souvislosti s Ukrajinou předvádí informační zločin."
Prohlásil Mgr. Petr Štěpánek z ODS.
"Lži, mystifikace a pokrytectví politiků a médií dosahují nevídaných výšin. Jsme svědky pokusu totálně manipulovat českou veřejnost a vést ji k nenávisti a emocím ... "
Zdroj: Protiproud
Pro názornost jsem vybral dva silně pravicové zdroje, jako důkaz, že odpor proti zkresleným a lživým informacím nemají pouze levicově smýšlející lidé, ale všichni ti, kteří se cítí svobodní a nechtějí se nechat semlít zbabělou připosraností českých novinářů.
Na Ukrajině došlo k násilnému převratu proti demokraticky zvolenému prezidentovi, vládě i parlamentu, a to je zločin! Kdyby se toto stalo jinde v Evropě, budete také podporovat ozbrojené bandy z ulice, které násilnicky svrhly demokraticky zvolenou vládu? Čí ruku lížete, že jste se snížili k hnusné goebbelsovské propagandě? Až si kladu otázku, jestli vůbec ví čeští majitelé novin, jaké manipulátory, pokrytce a obdivovatele polofašistických stran zaměstnávají. Na mě to působí, jako by byli někteří novináři bokem placeni ještě někým jiným. Jinak si neumím představit to nadšení z násilí a nenávistné protiruské hysterie. Uvědomují si vůbec tito "hlasatelé pravdy", že čtenář má právo na pravdivé informace? Nebo na to kašlou, hlavně že to sype? Čeští novináři, redaktoři i média, až na vzácné výjimky, vědomě šíří hysterickou rusofobii a vědomě zamlčují informace.
Je až k neuvěření, koho čeští novináři vědomě podporují.
Položte si otázku, jak byste dopadli v ČR, nebo jinde v Evropě, kdybyste chodili po ulici ozbrojeni, stříleli do  vzduchu z Kalašnikova, s nacistickým znakem na rukávu, nesli portrét Hitlera a hajlovali na náměstí?  Také by Vás mediálně podporovaly české vlezdoprdelky? Také by Vás policisté poplácali přátelsky po zádech a nechali se s Vámi vyfotit? Bohužel, to je realita, to se v Kyjevě za nadšeného potlesku přihlížejících děje! Třetí největší ukrajinská strana "Svoboda" se veřejně hlásí k odkazu Stepana Bandery a  jejíž prapor UPA s trojzubcem je znakem vrahů menšin Poláků, Židů, Volyňských Čechů, Rusů, včetně jejich žen, dětí a dokonce i nemluvňat. Dnes na fasádách domů visí obrazy Adolfa Hitlera - "ukrajinského osvoboditele." To je dnešní realita, o které se novinářům psát nechce.

1922454_761504677195777_50536989_n.jpg
A tak si kladu otázku. Proč nám média nedávají objektivní informace? Proč jsou jednostranně zaměřeny proti Ruské federaci? Proč lezou slizce a s takovým soudružským nadšením USA a EU do brusele? Proč nenapíšou pravdu o osnovatelích kyjevského násilného převratu?
Budete také podporovat polofašistické strany,  násilí v ulicích proti demokraticky zvoleným vládám i u nás, nebo kdekoliv jinde v Evropě jen proto, že to bude v zájmu vládnoucích elit EU nebo USA? Klidně bych tomu i věřil, protože vaše lokajství a maločeská připosranost nemá žádné meze.
Možná, že si někdy uvědomíte, jak ponižujete naši republiku, znevažujete demokratické principy, poškozujete české zájmy v zahraničí a co je nejhorší - ztrácíte důvěru ve společnosti.
A jaká je za to všechno odměna? Tak jako vždy - jidášský groš.

2 komentáře :

  1. Přesně popsáno - tak to je.

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. K tomu není co dodat. Amíci potřebují nové válčiště. Afganistán končí. Je jím jedno, že to bude před našim prahem, hlevně že ne na jejich kontinentě. Novináři vzbuďte se!

      Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.