Reklama

čtvrtek 27. března 2014

Extrémně důležitý rozhovor

27. 3. 2014
Na "novarepublika.cz" jsme dosud necitovali "blisty.cz" z toho důvodu, že předpokládáme, že je čtou skoro všichni. V případě rozhovoru Kena Jebsena s Willi Wimmerem činíme výjimku pro případ, že by někomu, kdo chce být orientován v mezinárodní politice, unikl. Čtěte zde!

1 komentář :

  1. Přesně takový styl publicistiky v Čechách tragicky chybí ! Třebas jsem politicky orientován nalevo,argumenty vpravo orientovaného pana Wimmra mi styl K.Jebsena umožňuje nejen přijímout,ale i ztotožnit se s nimi.Navíc jde o evidentně pravdivá sdělení
    o mezinárodně politické realitě Německá i ostatních evropských loutkových vlád.

    OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.