Reklama

pátek 28. března 2014

Premiér Sobotka zjistil, že ministr financí je podnikatel a miliardář

Ivan David
28. 3. 2014
Premiér Bohuslav Sobotka nově zjistil, že ministr financí podniká, což by mohl být konfliktem zájmů při výkonu jeho funkce. 

Byl proto prostřednictvím médií premiérem požádán, aby zjednal nápravu. Po iniciativě místopředsedkyně strany Aleny Gajdůškové, která nepochybně povede k tomu, že se církev vzdá mnohamiliardových příjmů, lze očekávat, že se také ministr Babiš vzdá dvacetimiliardového majetku, aby se mohl obětavě a nezištně věnovat vládní funkci. Další požadavky zřejmě budou následovat, až se také ve vládě provalí, že nemá negativní lustraci. Od ministryně spravedlnosti Heleny Válkové jsme se dozvěděli, že nakládání s Čechy za Protektorátu bylo spravedlivé, i když se v Čechách roztahovali jako by byly jejich. Dá se očekávat, že ministr zahraničí Lubomír Zaorálek v příštím týdnu vyhlásí válku Rusku a sám se postaví do čela vojsk.

2 komentáře :

  1. Pane doktore, dekuji. Jen nevim, zda by se u Vas nasi "novinari" meli ucit, nebo lecit.

    OdpovědětSmazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

    OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.