Reklama

středa 7. května 2014

Dobrovolníci z Krymu odcházejí na východní Ukrajinu

7. 5. 2014
video
Překlad prohlášení: "Dnes je 2. května 2014. My krymská domobrana se obracíme na obyvatele jihovýchodu: Bratři, dnes v síle dvou bataliónů odchází krymská domobrana na jihovýchod, protože jsme slyšeli, jak armáda a Pravý sektror ostřelují Slavjansk a jiná jihovýchodní města. Obracím se na na matky a ženy Pravého sektoru odveďte svoje děti, naším úkolem je nebrat nikoho do zajetí, budeme zabíjet. Obracím se na všechny, lidu jihovýchodu, odcházíme tam a budeme odstraňovat vše co překáží obyčejným lidem. Držte se, jsme s vámi!"

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.