Reklama

středa 7. května 2014

Za peníze lze veřejně požadovat vraždu?

Zprávy ve zkratce
7. 5. zvědavec
Ukrajina: Oligarcha Kolomojský nabízí 100 miliónů dolarů za fyzickou likvidaci Putina nebo za jeho odstranění z prezidentského postu.Zdá se, že Nový řád už nadešel. Zákony jsou cárem papíru, za prachy lze veřejně požadovat vraždu.

Ukrajinská armáda ukončila okupaci letiště v Kramatorsku a uprchla do lesa
Příčinou nebyli povstalci ani speciální síly Kadyrova ani nutnost zaútočit na Slavjansk. Ukrajinskou armádu vyhnal do lesa pan Poduškin, který přišel a předloži armáděl účet na 26.000 hřiven za užívání letiště.

Poslanci komunistické strany a Strany regionů obvinili politiky z masových vražd
Poslanci komunistické strany a Strany regionů v ukrajinském parlamentu obvinili úřadujícího prezidenta Turčynova, hlavu bezpečnostní služby Nalivajčenka a ministra vnitra Avakova z masových vražd a prohlásili, že na protest opustí tyto dvě strany ukrajinský parlament.

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.