Reklama

pondělí 9. června 2014

Petr Ďoubalík: Politika s kresleným humorem

Petr Ďoubalík
9. 6. 2014

Starší kresby

16 komentářů :

 1. Ty ses hochu narodil v blbe dobe. Za sovetske okupace by sis s temi castuskami coby kolaborant slusne vydelal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kolik si ty jako emerický kolaborant vyděláš?

   Smazat
  2. A KDE JE TEN OBRÁZEK DAVU,

   kdy každý JEDNOTLIVEC drži tyčku s nápisem.

   CO JÁ SÁM UBOHÝ MOHU DĚLAT?

   Smazat
 2. Bože můj, kde to žiješ? V Moskvě? Dnes už slepí a hluší mají možnost se dozvědět pravdu... Ale musejí holt sami chtít...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo hledá pravdu musí otevřít oči a né slepě naslouchat jiným.
   Pravda není, je jen možnos přjmout jednu ze lží.

   Smazat
  2. 8:40: Ach, jaké to filozofické moudro....:-(

   Smazat
  3. Trollové se převlékají a zkouší jinou taktiku. Velmi kreativní, že?!

   Smazat
 3. Super, kvalita Renčín.

  OdpovědětSmazat
 4. Dobru zdar!
  Tak mě napadlo "Pravdoláskaři", jestlipak už máte vlastní pozdrav? Co takhle pěkné úderné heslo heil Good! , trošku poanličtěné, abychom nezapomínali, které státy zajistili legitimní výhru ilegální NSDAP a podpořili zbrojení Německa.
  A coby taky ne, když celá rodina Páně Havla měla tak blízko k nacistům stejně jako slavní předkové Švarcenegrovi vybraného hned v první vlně do prezidentské kanceláře.
  K pozdravu bych také přidal gestikulaci pravičkou, názorně všem ukazující- Chci si na něj taky šáhnout! (rozuměj na Havla, tedy směrem od sebe).
  Ať žije královna Viktorie! Jonáš Vlček

  OdpovědětSmazat
 5. opravdu hustý, ale dobrý

  OdpovědětSmazat
 6. Zajímavý článek. Faktem je, že na začátku 21. stol. pořád existuje na zemi velké množství velmi inteligentních lidí, kteří svůj um a schopnosti soustřeďují na vzájemné soupeření, které nepřináší žádné hodnoty, ale naopak války a ničení hodnot. Je nejvyšší čas začít něco zásadního v lidských vztazích měnit. Zdroje planety nejsou nevyčerpatelné, živelné působení lidstva na planetu ničí podmínky pro život všeho živého a solidní přežití lidstva vyžaduje zásadní změnu. Jedno možné řešení je uvedeno v článku „Otevřený dopis všem lidem na planetě“, který byl zveřejněn např. na: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

  OdpovědětSmazat
 7. Zajímalo by mne, kam by ti dva chtěli zkusit zdrhnout ? Už ani ta Florida není to co bývala, o Londýnu ani nemluvě a Švýcarsko migranty nebere.
  Třeba to už mají oba sjednané u Merkelové ... L.

  OdpovědětSmazat
 8. Dotaz?? Me se cast obrazku vtipu promita v prave polovine do textu ktery ma nahore nazev odkazy na zdroje a nejdou cist komentare k obrazkum. Mate to take??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozkliknětě si přímo každý obrázek. Navíc pod obrázkem se objeví všechny v miniaturní podobě a ty lze rovněž rozkliknout.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.