Reklama

sobota 14. června 2014

Rusko odsoudilo narušení své hranice

14. 6. 2014   Hlas Ruska
Narušení ruské hranice ukrajinskou obrněnou technikou je porušení základních norem mezinárodního práva, které nebude napomáhat mírové regulaci konfliktu. Oznámilo to ruské ministerstvo zahraničí.


Dříve pohraniční správa ruské tajné služby FSB v Rostovské oblasti uvedla, že ukrajinský obrněný transportér narušil ruskou státní hranici v regionu. Vojáci, kteří se ve stroji nacházeli, nejdříve transportér opustili a vrátili se na ukrajinské území. Následně se vrátili zpět a pokusili se získat vozidlo nazpátky. Tomuto pokusu zamezili ruští pohraničníci a narušitelé hranic odešli s nepořízenou.

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.