Reklama

pátek 1. srpna 2014

Němečtí experti nalezli v kabině MH 17 třicetimilimetrové otvory po vstřelech


John Ward
30. 7. 2014 hat4uk
Německý expert Peter Haisenko zveřejnil tyto poznatky o katastrofě MH17 (ve zkratce):
Neštěstí malajského MH 17 je známé všem. Záznam letu je posuzován v Anglii. Co může zjistit?
"Možná více než jste připraveni přijmout .... Obrázky fragmentů kokpitu poskytují šokující obraz. Jsou na nich vstupní a výstupní otvory od kulek. To není spekulace, ale analýza jasných faktů.


Kokpit přináší jasný důkaz. Okraje díry po kulkách jsou ohnuty dovnitř a mají kulatý tvar. Vystupní otvory 30mm ráže jsou méně pravidelně tvarované a jsou potrhané směrem ven.

Dále je vidět, že výstupní otvory jsou roztřepené s dvojitým hliníkovým povrchem a ohnuté směrem ven. To znamená, že štěpiny ukazují na vstřel z vnější strany. Nýty byly také ohnuty směrem ven.... Tak lze dospět pouze k jedinému závěru: Letoun nebyl zasažen raketou. Poškození letadla je výhradně v interiéru kokpitu...

Rusko vydalo data ze záznamu radaru, která ukazují, že Ukrajinský SU 25 byl blízko MH 017. To odpovídá údajům od španělského pracovníka řízení letového provozu, že dva ukrajinské stíhací letouny byly v přímém kontaktu s MH 017. Připomeňme, že SU 25:. je vybaven 30mm kanónem Typ GSch-302 / AO-17A, s kotouči s 250 explodujícími náboji v pásech.

Kokpit MH 017 byl zasažen ze dvou stran, jak vstupní tak výstupní otvory jsou na stejné straně .... "

Nejsou to přesvědčivé argumenty?

Nyní si přečtěte tento článek (také německy) publikovaný v deníku „Nové Německo“ vojenským odborníkem plukovníkem ve výslužbě Berndem Beidermanem, který nabízí stejně pádné důvody, proč letadlo nemohlo být sestřeleno raketou země-vzduch: Kdyby bylo letadlo zasaženo zvenčí raketou, začalo by okamžitě hořet. Vedla by k tomu obrovská teplota vyvolaná třením, které generují střepiny pronikající trupem. Jedna střepina má stejnou kinetickou energii jako čtyřicetitunové auto jedoucí šedesátikilometrovou rychlostí.

"V případě malajského Boeingu, došlo k roztroušeným požárům až po dopadu na zem, když horké úlomky z letadla přišly do styku s hořícími materiály."
Biedermann zná sovětskou a ruskou vojenskou techniku protivzdušné obrany, vedl jako důstojník jednotky ve východním Německu a učil na vojenské akademii v oboru protiletadlových raketových vojsk. "

Na webu se začínají objevovat články o tom, že Angela Merkelová je znechucena z neustálé americké propagandy, která má prospět americkým plánům v oblasti energetiky .... a tak ve světle těchto článků můžeme uvažovat o záměru vytvoření alternativního bloku k tomu americkému.

Ať je to jak chce, tyto úvahy zřejmě dávají smysl.

Americké Ministerstvo zahraničí změnilo terminologii z "ruského zvěrstva" k "tragické nehodě". Výše uvedené názory naznačují, že MH 17 sestřelilo ukrajinské letectvo.
lehce krácený překlad  Ivan David

9 komentářů :

 1. Škoda, že český prezident včas nereagoval na téměř 3 měsíce starý podnět http://www.podnety.cz/podnet-cislo-20140514082545 . Hrozba, že události budou vyšetřeny nestranně - "PADNI KOMU PADNI" - by možná zachránila život stovkám lidí.

  OdpovědětSmazat
 2. ponechal bych zvěrstvo ale USácké protože povraždili cestující z letu MH370 NECHALI ŽÍT JEN PILOTY a připravili spolu z holanďany divadýlko s názvem MH17 je potvrzeno že v troskách byli naformalínované asijské mrtvoly tak dost bylo oblbování vrahové z USA
  se nezastaví před ničím !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 3. If you are looking for best web design company then you should visit Idesignpassion. On the other hand this is really informative article for all readers. Thank you for the share.

  OdpovědětSmazat
 4. device empowers the designers to compose code live-style. When they change the codes and spare, these are naturally executed in the live application utilizing an exceptional convention.

  14. Precise UI

  The individuals who offer web application improvement administrations must be comfortable with the surge of finishing the activities inside a particular cutoff time. Also, step by step, this cutoff time is getting Seo services in delhi more extreme as business visionaries nowadays try to deliver a MVP (Minimum Viable Product) at the earliest opportunity to accomplish a serious edge. Rakish UI is an instrument to accelerate the advancement cycle and encourages the devs to meet a brisk turnaround time.

  Due acknowledge to its reconciliation for the bootstrap orders, for example, UI schedule, UI guide, or UI switch, Angular UI keeps up the nature of the application at the same time guaranteeing a quick movement of improvement.

  Jasmine

  This is a conduct driven turn of events (BDD) system and you can utilize it for test-driven turn of events (TDD). It consequently checks and distinguishes JavaScript systems and classes for calling attention to the unmonitored code and immediately advises the designers.

  2. Djangular

  It produces reusable applications with better mix in Angular. website designing company in noida Designers regularly whine of confronting trouble once it comes to application content turn of events. Djangular takes care of this issue easily. It empowers one to handily make Angular substance for the application. It utilizes Django and Angular so you need not incorporate each undertaking with Django independently.

  Further, you can execute a predictable substance structure alongside making diverse namespaces for your applications. You can essentially build the application security with the assistance of Djangular since it empowers CSPF insurance.

  3. Karma

  Testing is a significant factor in any undertaking advancement cycle. Karma is a famous testing structure. It has a remarkable trademark that empowers the engineers to run tests in a continuous biological system. Cheap website designing company in delhi With the assistance of this instrument, the devs can test the applications on telephones and genuine programs. It encourages them to handily recognize possible glitches and it works in a way that is better than a lab setting.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.