Reklama

středa 9. července 2014

Okupační rubl

9. 7. 2014
Jevgenij Fjodorov vysvětluje postavení ruské měny ve vztahu k dolaru... A mnohé jiné...7 komentářů :

 1. Již několik let jezdím do zahraničí na dovolenou i na nákupy. A za Ruský rubl bych nikde nepořídil ani ponožky. Takže si tu vaší Ruskou měnu nechte jen u vás v Rusku. Ve světě je uznávaný dolar a euro.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Napsal jsi to dobře, někdo si hospodářství bere moc po svém. A už vůbec nedejte na cvokaře, oni rádi z lidí dělají blbce, je to přeci jejich práce. :o)

   Smazat
  2. Ňáko si pitomo nepokapil vo čom se tam mluví na tom videjku:))) Ale i blb by už ze samotnýho nuázvu nemoh odvodit takovu blbinu:)) Jasně - nazvu rubl "okupační měnou" abych ho propagoval! Mozek jsi nevyfás, co?

   Smazat
 2. Koukám, doktore, že jste získal věrného fanouška.

  OdpovědětSmazat
 3. Myslíte-li "anonyma č. 1", tak ten je schopen o hospodářství uvažovat pouze v rovině nákupu ponožek pro vlastní potřebu. Ostatně nepochopil smysl sdělení na videu. Ale to nevadí, jako psychiatra mě nepřekvapuje, že "lidé jsou různé", a někdy i hrůzné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale důležité je, že jste vstoupil do první ligy, už máte svého stolkera, to je důležité. Gratuluji.

   Smazat
 4. Zajímavé jsou i oba dva další výklady Jevgenije Fjodorova, které se objeví po skončení tohoto. V konfrontaci s dnešním vládnoucím jazykem působí mírně řečeno "nezvykle", ale řekl bych, že je v nich mnoho k přemýšlení.
  Několik dalších lze najít na YouTube:
  https://www.youtube.com/results?search_query=Jevgenij+Fjodorov

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.