Reklama

středa 30. července 2014

Ukrajinská armáda vystřelila tři balistické rakety na pozice rebelů

30. 7. 2014 Zvědavec
Eskalace konfliktu na Ukrajině.
Podle vyjádření korespondenta CNN Barbary Starr včera ukrajinská armáda vystřelila směrem k cílům v doněcké a luhanské oblasti 3 balistické rakety. Rusové je sestřelili ještě nad Ukrajinou a následovala prohlášení Barbary Starr a Maj. Gen. Jamese Spider Markse, která se tváří jakože neutrálně popisují situaci, ale ve skutečnosti se Američané zřejmě omlouvají Rusům a tvrdí, že cíle byly ještě na ukrajinské straně hranice. (Neumím si představit větší debilitu, než poslat rakety směrem k ruským hranicím) ... Další popis situace, ovšem s hodnotícími výrazy ruského blogera je možné najít zde: http://luciusvorren.livejournal.com/121264.html

video zde

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.