AA

Reklama

bb

čtvrtek 14. srpna 2014

Bezpečnostní síly budou zaznamenávat na videu ty, kteří prchají z oblasti speciální operace

14. 8. 2014 zdroj
Kyjev, 14. srpna - RIA Novosti. Všechna kontrolní stanoviště bezpečnostních sil na východní Ukrajině budou vybavena videokamerami, které zachytí každého, kdo opustí oblast speciální operace, řekl ve čtvrtek poradce ministra vnitra Ukrajiny Anton Geraščenko.


Kyjevská vláda provádí od dubna na východě Ukrajiny vojenské operace namířené proti obyvatelům regionu, kteří jsou nespokojeni s únorovým státním převratem. Podle nejnovějších údajů ruského vedení opustilo nuceně od začátku konfliktu území Ukrajiny a je v Rusku více než 730 tisíc občanů.

"Všechna kontrolní stanoviště kolem oblasti antiteroristické operace (ATO) budou v blízké budoucnosti vybavena videokamerami pro videozáznam všech vozidel a jejich cestujících, kteří opouštějí oblast ATO. Daný příkaz včera podepsal ministr vnitra Arsen Avakov "- oznámil Geraščenko na své stránce na Facebook.

Kromě videozáznamu s následující archivací dat je naplánováno vést na každém kontrolním stanovišti ve speciálních denících záznamy SPZ, jmen řidičů, značek aut s následným přenosem informací do elektronické databáze…

překlad PhDr. Vladimíra Grulichová

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.