Reklama

neděle 3. srpna 2014

Dnes: V Záporoží začíná spontánní povstání

3. 8. 2014   zdroj
Šéf advokátní kanceláře "Nicholas" Michael Strel'nikov oznámil, že Záporoží začíná  spontánní povstání Nyní je situace velmi zajímavá. Lidé se spontánně sešli pod heslem "Vláda chce zavírat naše bojující chlapce do vězení!" Lidé chodí po pracovišštích a získávají stále nové přívržence.  


V 14.00 (tamního času) začne výslech prvních 16 vojáků. Přidali se veteráni z Afganistánu, sportovci, aktivisté, matky vojáků, atd. Lidé masivně připravují dokumenty. Začal skutečný rozvoj občanské společnosti "- řekl právník na svéstránce na Facebooku. Současně vězni z 51. brigady, kteří přešli do Ruska a vrátili se jsou obviněni z dezerce. Dnes  krajský soud přezkoumá žádost vojenského prokurátora proti 16 vojáků z 51. brigády aby byli vzati do vazby.

Doplnění: Soud propustil 16 vojáků podezřelých z dezerce.

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.