Reklama

středa 13. srpna 2014

Fašismus in flagranti


13. 8. 2014 / zdroj

„Evropská volba“ vrší zločiny proti lidskosti

Ukrajinský fašismus není okrajovým výstřelkem. Je excesem sekty banderovských nostalgiků. Je anatomií panoptika, vyhastrošeného za herolda evropské volby. Ke korytům, u nichž se rozvaluje, je vynesla i eurokracie.

Kyjevu vládne sadistická verbež. Nic nelidského jí není cizí. Doličné předměty, jež přinášíme dnes, to ilustrují brutálně. Od uťatých hlav a údů – až po hitlerovská loga a mundúry.

Hrát fašistickou kartu je skandální. Tu volbu čeká i krátký dech. Kdy jí to evropský lid spočítá, je jen otázkou času. Kratšího, než se komplicům teroristické chátry zdá i tentokrát.

(na zdroji následuje série drastických fotografií)

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.