AA

Reklama

bb

sobota 30. srpna 2014

Holandská inteligence se omluvila Rusku za Boeing a Ukrajinu


                                                             Petr Ďoubalík
29. 8. 2014, zdroj: ukraina.ru
Holandský profesor Cees Hamelink napsal dopis prezidentu Ruska Vl. Putinovi, ve kterém se omluvil za obvinění Ruska západními zeměmi za sestřelení Boeingu-777. Tento dopis velmi rezonoval v evropských médiích. Podepsaly ho desítky představitelů holandské inteligence.
Cees Hamelink  foto RIA Novosti - Andrej Stenin


 Představujeme bezmocné pozorovatele, když vidíme západní země v čele se SS (Spojenými státy), jak obviňují Rusko ze zločinů, které oni sami dělají častěji, než kdokoli druhý. Odmítáme dvojí metr, používaný Západem na Rusko. To, jak Vás a Vaši zem obviňují ze "zločinů" - je kruté a podlé", píše se v dopisu.
Vyzdvihl, že Rusko neodůvodněně obviňují za dodávky zbraňových systémů, kterými byl možná sestřelen MH17. Zejména za to západní vlády uvalují ekonomické sankce na Rusko, říká Hamelink.
Podle jeho slov západní síly zformovaly, vycvičily a vyzbrojily "opozici" na Ukrajině, aby připravily převrat proti zákonné vládě v Kyjevě.
"My, zodpovědní občané Západu, vidíme lež a machinace našich představitelů a chceme se proto omluvit Vám za to, co se děje naším jménem. Bohužel, naše média opravdu ztratila nezávislost a jsou pouhou hlásnou troubou vlád boháčů" - napsal profesor.
Podtrhl, že zničení suverénních států a zabíjení miliónů nevinných lidí se Kyjevu zdá normální cenou za nastolení nového světového pořádku.
Holandsko prý vystupuje za nastolení míru "s Ruskem a pro Rusko". Podle slov Hamelinka je cílem dopisu - zeslabit rostoucí napětí mezi Ruskem a Holanďany.

9 komentářů :

 1. Tento ujko (Holandský profesor Cees Hamelink) má môj obdiv ! Kde je naša SK/CZ "inteligencia" !?? Trasú sa ozvať aby neprišli o svoje angažmá... svoje fleky, funkcie, pozície a platy :-( ! Fuj... grcám z našej smotánky a politikov :-(

  OdpovědětSmazat
 2. Teraz som pridal server www.novarepublika.cz do FB skupiny "Nezávislé média": https://www.facebook.com/groups/260230170840948/

  OdpovědětSmazat
 3. Vážený Smeldo, děkujeme za přidání noverepubliky na FB. Naše SK/CZ "inteligence" se buď polévá kbelíkem studené vody nebo vypráví do omrzení historky z natáčení apod. Prostě zklamali. Teď jde o to, zda jsme vůbec nějakou inteligenci měli, jestli to nebyly jen mediálně vytvořené "celebritky". Maně se mi vybavují tváře našich již nežijících velikánů a říkám si, že oni by jistě nemlčeli. Pěkný večer na Slovensko, Ď

  OdpovědětSmazat
 4. Elita-Jelita, celebrity - celéřiti

  OdpovědětSmazat
 5. A co říkáte na tento článek: http://www.auria.sk/blog/podrobna-sprava-ociteho-svedka-cestujuci-letu-mh-17-boli-celkom-urcite-maso-z-konzervy

  Přičemž v tomto článku: http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/nizozemci-prestavaji-verit-ze-boeing-sestrelili-separatiste_317022.html Nizozemci děkují separatistům, jak skvěle se postarali o ostatky, zejména tím, že je profesionálně zakonzervovali formalínem.

  Odpoví někdo na otázky, jako například, kde vzali separatisti tolik formalínu? Koho napadlo, tuto chemikálii použít? Jak ji na místo dopravili, když byli stále pod palbou osvoboditelů z Kyjeva? Kde vzali najednou tolik odborníků/ochotníků na konzervaci mrtvol? Kde a jakými prostředky to prováděli? Proč mrtvoly prostě nenaskládali do mrazících vagonů a nenastavili co nejnižší teplotu. Dle mého názoru by to mělo stejný výsledek, s minimem práce. Těch otázek je jistě mnohem víc, jako např. jaké letadlo tam ve skutečnosti spadlo, a kde jsou ti cestující (letadlo) které tam mělo být, atd., takže si myslím, že žádná z dosud zveřejněných verzí o pádu/sestřelení letadla se nezakládá na pravdě, kdy jsou známy pouze její zlomky, z nichž si bohužel nedokážu sestavit nějak ucelenější obrázek, jak to tenkrát bylo.

  OdpovědětSmazat
 6. Ano, je to pohled z Holandska, který "naše" oficiální media ze své podtstaty nezajímá...

  OdpovědětSmazat
 7. vrazdy na ukrajine jsou placeny z nasich penez

  OdpovědětSmazat
 8. Jen jestli to nebylo letadlo,které se ztratilo již dříve a nebylo použito i s cestujícími(v rozkladu) jako záminka,aby mohli nařknout Rusko z jeho sestřelení,zatím co ho poslaly dolů stihačky Kyjeva,všechno je už dnes možné,jakýkoliv prostředek na nařčení někoho jiného.Jsou to neskutečné sv*ě,ti na tom vychvalovaném západě,jsou to prostě váleční zločinci,hlavně,že rabují svět pod stupidními záminkami.

  OdpovědětSmazat
 9. Dávno musí být jasné kdo sestřelil letadlo! jen se oblbují celé národy je to špína a zase špína, mocipáni nám lžou žasnu jak někteří lidi nechají sebou manipulovat myslete svou hlavou!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.