Reklama

pondělí 4. srpna 2014

Lidé na JV Ukrajiny netrpí méně než v Gaze.

4. 8. 2014 ruvr.ru
Ministr zahraničních věcí RF Sergej Lavrov prohlásil, že odešle dopis OBSE, Radě Evropy, Mezinárodnímu výboru Červeného kříže a OSN se žádostí zorganizovat humanitární misi na JV Ukrajiny, kde každý den umírají a jsou zraňováni civilisté.
Lavrov zdůraznil, že to nedělá poprvé. Podle jeho názoru je svým měřítkem humanitární katastrofa na Ukrajině plně srovnatelná se situací v pásmu Gazy.

Lavrov vyjádřil naději, že „světové společenství nezapomena na krizi na Ukrajině, kterou se zatím jaksi pokoušejí odstavit stranou od veřejnosti“.

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.