Reklama

sobota 16. srpna 2014

Na Ukrajině chystají provokace s cílem likvidace humanitárního konvoje z RF


16. 8. 2014 / zdroj
MZV RF je mimořádně znepokojeno pokusy zabránit postupu humanitárního konvoje s pomocí pro pokojné obyvatelstvo Donbasu. Přicházejí zprávy o tom, že diverzní skupina trestního praporu Ajdar plánuje minování jednotlivých úseků silnic v Luhanské oblasti, s cílem zničit kolonu s humanitárním nákladem a doprovázející personál, a pak obvinit domobrance z teroristické činnosti.
Na MZV podotkli, že RF se podařilo zkoordinovat prakticky všechny klíčové otázky dopravy potravin, léků a dalších předmětů denní potřeby se zástupci ukrajinských úřadů a Mezinárodního výboru Červeného kříže.

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.