Reklama

neděle 3. srpna 2014

Národní garda nutí provozovatele datových služeb aby odpojovali ruské kanály

3. 8. 2014   zdroj
Poradce ministra vnitra Avakova Anton Gerašenko poslal ozbrojence k poskytovatelům datových služeb, aby odpojili ruské kanály. Sdělil to jeden z poskytovatelů těchto služeb v Doněcké oblasti. Gerašenko prohlásil, že tak činí na stížnost občana, kterému vadí, že dosud nebyly odpojeny ruské kanály. 


Proto k poskytovateli Gerašenko poslal  kabelové sítě "Sputnik" velitele bataliónu "Donbas" Národní gardy Pavla K. Od 3. srpna jsou ruské kanály v oblasti nedostupné. Rozhodnutí přijal poslytovatel naprosto dobrovolně po "přátelském rozhovoru" se čtyřmi bojovníky Národní gardy, jak konstatoval Gerašenko.Podle něj nikomu nevznikla žádná újma a zdůraznil, že "Donbas se rád podrobuje moci". Slíbil, že bude nadále pokračovat v důležitém úkolu odpojování Donbasu od ruských kanálů.

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.