Reklama

sobota 16. srpna 2014

Petr Ďoubalík

12 komentářů :

 1. Především. Jiné národy tak dobře neznám. Lidé z mého okolí mi sborem říkají: "Já se o to nezajímám, já tomu nerozumím, já nemám čas, stejně s tím nic neudělám, co já sám zmůžu?...". Jak snadné vládnout takto odevzdanému národu.

  OdpovědětSmazat
 2. OSV-občanska společnost voličů-to jsme my všichni tj 8 395 132 registrovaných už prosazuje toto heslo

  Garnitura politiků,kteří nám voličům ukradnou naši moc PROLHANÝMI SLIBY při volbách,aby poté těm,kteří je zvolili nejen zabránili jakékoli jejich kontrole na př Zákonem o referendu,který nám už čtvrtstoletí upírají,ale naopak, škodili zběsilou výrobou vadných zákonů,bude muset jednoho dne být odvolána JEN nově získanou mocí POSPOLITOSTI VOLIČŮ-občanů.Slovo POSPOLITOST bude znamenat konkrétně DESATERO VOLIČŮ,které si budou muset osvojit ty polit.strany,které se ucházejí o moc voličů a budou si ho muset dát do svých tzv.PROGRAMŮ.Jinak je nesmíme volit.

  V opačném případě budou ti neokonzervativci dále lhát,omezovat roli státu, pak obvini stát,že se nechal jimi zničit a zdemolují ho úplně,aby nastolili anarchoneoliberalismus totálního chaosu a válek..

  ÚČASTNĚTE SE TVORBY DESATERA VOLIČE Z NĚHOŽ JSOU UŽ ZNÁMY PRVNÍ BODY.

  1.Požadavek Zákona o obecném referendu,přičemž k jeho vyvolání bude stačit petice s 50 000 PODPISY,jako na presidenta.Voliči totiž nemají tolik času nepřetržitě opravovat šrot zákony vytvářené úmyslně vládami jako na běžícím pásu A JEN TAK NÍZKÝ POČET PODPISŮ MUSÍ ODRADÍT TY RABIJÁTY OD TVORBY VADNÝCH ZÁKONŮ.

  2.NOVA ÚSTAVA,stará tunelovací nebyla občany odsouhlašena v referendu a někteří občanští aktivisté pochybují,že je vůbec platná.Nová Ústava musí být OD OBČANŮ PRO OBČANY,což tzv.Parlament není vůbec schopen uskutečnit a proto musíme prosadit Zákon o vzniku RADY ÚSTAVY

  3.CHCEME POMOCI VŠEM POLIT STRANÁM K VÍTĚZSTVÍ VE VOLBÁCH,bohužel žádná poltit.strana si neumí zařadit do svého PROGRAMU,aby do prvního článku Nové ÚSTAVY byl zařazen chybějící SOCIÁLNÍ STÁT,coz umožnuje jeho bezbřehé rabování.Státy jako Německo ho mají v ZÁKLADNÍM ZÁKONĚ už od roku !1949,kdy se v ruinách pohybovaly zbytky mužů,kteří vyměnovali vajíčka za cigarety ,TAKŽE TI LHÁŘI OBLBUJÍCI OBČANY,ŽE PRÝ NA TO NEMÁME PENÍZE JSOU URČITĚ JEN KŘIVÁCKÉ NEOLIBERÁLNÍ NEMEHLA.Učastněte se a navrujte další body DESATERA VOLIČE a nedávejte svoji moc zmetkům,kteři nemají nic jiného na práci než vymýšlet jak vás všechny obrat.Kdo to nechápe,at si přečte Zákon o exekucích,kterýžto šrot nyní PRÝ ZÁSTUPCI z Parlamentu nejsou schopni odvolat..ATD..ATD

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Lháři oblbující občany" ...
   "My" a "oni" ... ("ukradnou nám moc") ...
   Kdyby to bylo tak prosté !!

   Smazat
 3. PANE KOPECKÝ,VY PŘECI NEJSTE JEDNA Z TĚCH POSTAVIČEK Z OBRÁZKU

  Zkuste ještě více hořekovat a obdivně hartusit nad úspěchy Tunelboys namísto,aby jste vymyslel nějaký ten bod prográmku.Co tak zorganizovat INICIATIVU VOLLGELD,aby vás ČNB zas neokradla.Doufám,že Švýcarsko,kde to už začalo a lidé tam budou chtít PLNOHODNOTNÉ PENÍZE nepovažujete za ty,kteří penězům nerozumějí.Nebo je to tam taky tak prosté?

  OdpovědětSmazat
 4. A PANE KOPECKÝ,ABY ŘEČ NESTÁLA,VITE KOHO JSTE VLASTNĚ VOLIL?

  Přišel by jste na jeho volební schůzi a zeptal se ho proč jeho strana nemá v programu DESATERO VOLIČE,TEDY CO VLASTNĚ CHCETE VY,.Jistě uznáte,že napsat JEN,kdyby to bylo tak prosté,je nesmysl.

  CO KDYBY JSME VŠICHNI JAKO VOLIČI CHTĚLI,ABY SE NAŠI TZV.ZÁSTUPCI ZAČALI MODLIT K NAŠEMU DESATERU A POVĚSILI SI HO DO SVÉ STRANICKÉ MÍSTNOSTI.Příliš se spoléhají na ovčany,kteří jsou na obrázku a nevěři,že si je platíme za to co chceme.Na co je vlastně máme?Co když jednoho dne VOLIČI sami sebe zorganizují a taky sami sebe zvolí.

  PAK TEPRVE V ROZPOČTU UŠETŘIME KUPY PENĚZ,KTERÉ TY NETÁHLA SNÍ A ZPRONEVĚŘÍ.Co navrhujete vy,kromě skepticismu.?

  Ještě nikdy se nestalo,že občané dostanli zadarmo to co si nevybojovali.Nedělejte se,že mě považujete za svého boha,který to za vás udělá,to by mi totiž velice lichotilo..

  OdpovědětSmazat
 5. Pane W.,
  upřímně si přeji, aby Vaše iniciativa pomohla změnit něco k lepšímu. Jsou to ale jen slova na jednom z mnoha internetových portálů. Slova jurčitě dobře míněná, ale také velice naivní. Velká písmena tomu větší váhu nepřidají. (Nebudeme se tu ale, prosím pěkně, pouštět do diskuse, viďte že ne? -- Děkuji!)

  OdpovědětSmazat
 6. PANE KOPECKY;PROSIM JMENUJTE PORTÁLY;KTERÉ POVAŽUJETE ZA MNOHÉ,ABYCHOM TAM MOHLI PŘENÉST NEJEN PANA DOUBALÍKA,

  ale i naši diskuzi,ostatně lepší něco prý naivního než NIC.Dost by mě zajímalo,proč označujete voliče a tedy i sebe za naivní.DISKUZNÍ RUBRIKA JE TU PRO DISKUZI A NE PRO JEJÍ ZADUŠENÍ.Zkuste odpovědět k věci PROČ považujete body za špatné.Bavíte mě docela,když na začatku si přejete prý změnu avšak místo,aby jste polemizoval s faktickou stránkou věci neoliberálně útočite na svého boha,který vám přináši přímo geniální myšlenky s tím,že jsou prý naivní přeloženo NEREALIZOVATELNÉ a tedy je podle vás je třeba je zakázat i s celou diskuzní rubrikou jako mimořádně nebezpečné.

  Namísto toho všeho diskutujte prosím k věci a bylo by moc pěkné,kdyby jste mi dal do ruky dostatečně velké kladivo a pak teprve hrozi nebezpeči,že začnu podezřívat problémy,že jsou hřebíky.Nenutte mě,abych se stal kazatelem jako pan HUS,který byl ještě větší naiva než já a hlavně neztrácejte čas a pište k věci.. .

  OdpovědětSmazat
 7. Vážený pane Wikingere, Desatero je jistě zajímavý nápad, jen nevím, zda by částečně neduplikovalo ústavu, kterou musí všechny (vládnoucí) politické strany dodržovat. Budu o tom přemýšlet, bylo by to na dlouhou zajímavou diskusi. Pan Kopecký to jistě myslí dobře, jen si možná nevšiml, že se názorem "...jsou to jen slova na jednom z mnoha int. portálů..." zařadil mezi postavičky, které říkají "...s tím stejně nic nezmůžeme...". Pěkný den a světu mír, Ď

  OdpovědětSmazat
 8. Z desater jsme zaznamenal jen tři body. Koukám blbě? Raději pojme formulovat program nové strany, za kterou se nebudeme stydět a kterou budeme brát za svou - podle programu i podle lidí. Hádky stranou, lépe přijít s nápady, návrhy, vizí společnosti, ke které se chceme přiblížit. Posílejte na Novou republiku a my o tom zahájíme širokou diskusi.

  OdpovědětSmazat
 9. PANE DVOŘÁK,PÍŠETE VELMI PĚKNĚ V DOBĚ KDY SE VŠICHNI ZAJÍMAJÍ O VÁLKU,JSTE POSTIHL CO BY NEBYLO ŠPATNÉ V TOM ZÁVĚTŘÍ UDĚLAT.

  Prosím zkuste naformulovat co chceme vlastně my voliči.Polit.stran je jako máku,ale znova zdůraznuji ani jedna nemá takový program,který by byl jasně použitelný.Rada OSV navrhuje nejprve vytvořit uzlové body DESATERA VOLIČE.Tyto body je třeba vysvětlit. I kdyby se vytvořila další strana mohla by opět získat jen část poslanců a nikoli většinu v Parlamentu,která je zapotřebí k prosazení opravdové změny.OSV už od svého vzniku vede širokou ofenzívu nejen mezi stranami,ale i odbory a OBČANSKÝMI WEBY.Samozřejme se můžete podívat dejme tomu na vysoce navštěvované nwoo.org ,kde jsme přítomni v jejich stabilní rubrice a nehodláme zajít za obzor v množství informací,které se rozplynou za obzorem.Jeden z našich ambasadorů už diskutuje i s panem doktorem DAVIDEM jak si to můžete na tomto webu najít

  ABY SE NĚCO VYTVOŘILO POTŘEBUJE SE VE SKUTEČNOSTI STABILNÍ RUBRIKA NEZACHÁZEJÍCÍ ZA OBZOR,KDE MUSÍME VYTVOŘIT CO OPRAVDU JAKO VOLIČI CHCEME A TO V PODOBNÉ DISKUZI JAKO JE TATO.
  Pane DVOŘÁKU,máte pravdu,že jsou zde první body DESATERA a je zapotřebí dalších.Zde si všimněte,že na př o INICIATIVĚ VOLLGELD informuje pouze e-republika.Ono ten trumbela SINGER si totiž v důsledku zastaralé Ústavy, dovolil vytisknout 220 miliard,okradl každého z nás o téměř DESET PROCENT MZDY měsíčně a namísto,aby za tyto peníze zajistil investice na př stavbu pivovaru,abychom se mohli z té pitomé politiky levně ožrat ZÁKOUPIL ZA NĚ DLUHY PRÝ POKROČILÝCH STÁTŮ a to neinformovaní ovčané berou jako normální a běžné.Podívejte se na demolici SLUŽEBNÍHO ZÁKONA,kterou se chystají vykrást 500 miliard z EU a to se prý jim má povést.Kde jsou ty prachy co nám ukradl SINGER,který mimochodem dostal cenu od soukromého časopisu EMERING MARKETS ,skupiny finančníků,jejichž struktura je nejasná a zajímavé je,že to je stejný časopis který už odměnil cenou našeho Tunelmana bývalého financmajstra-kdo si toho všiml atd. Pokud se do něčeho máme pustit pak musíme ZVÍTĚZIT jinak se budeme potulovat v Parlamentu jako bludné ovce a zas se k ničemu nedostanem.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.