Reklama

čtvrtek 7. srpna 2014

Po Majdanu létají zápalné lahve, hoří barikády i stany


07. 08. 2014   zdrojNa kyjevském Náměstí nezávislosti hoří stany a barikády, jak se aktivisté střeli s pořádkovými silami, informuje o tom ruská stanice RT.


“Úklid” náměstí oznámily úřady dnes ráno. Pracovníci městských služeb se snažili odstranit barikády, to se ale nelíbilo aktivistům, kteří po nich začali házet kameny. Následně začaly létat zápalné lahve a došlo ke střetům s policií. Podle některých informací se mají v táboře aktivistů nacházet i střelné zbraně.

Podle agentury Interfax se přivolaní hasiči snaží dostat pod kontrolu požáry stanů. Kiev Post informuje o jednom zadrženém demonstrantovi.

Podle agentury Ria Novosti jsou pravděpodobné střety s policí, která postupuje do centra náměstí.

video

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.