Reklama

pátek 1. srpna 2014

Porošenko slibuje potrestání všech, kteří mají "přímý nebo nepřímý" vztah k domobraně

1. 8. 2014 zdroj
Prezident Ukrajiny Petro Porošenko se domnívá, že všechny osoby, které mají přímý nebo nepřímý vztah k "terorismu" na Donbasu, musí nést odpovědnost. Řekl to v rozhovoru s novináři pro ukrajinské televizní kanály 1. srpna večer.

"Musí být odpovědnost i finanční i trestní. Žádná funkce, kontakty, parlamentní křeslo nesmí proti tomu ochránit", - řekl Porošenko. Prezident neupřesnil, co znamená, například, "nepřímý vztah."

V rámci tohoto tématu Porošenko prohlásil, že neví, jak pracovat s nynější Nejvyšší radou, "kde polovina poslanců nehlasuje za uznání Luhanské lidové republiky a Doněcké lidové republiky teroristickými organizacemi."

přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.