AA

Reklama

bb

čtvrtek 14. srpna 2014

Putin nazval situaci na Ukrajině krvavým chaosem

14. 8. 2014 zdroj
Ruský prezident Vladimír Putin charakterizoval situaci na Ukrajině jako "krvavý chaos" a "bratrovražedný konflikt." Uvádí to ITAR-TASS. Podle slov prezidenta, který vystoupil na setkání s poslanci Státní dumy v Jaltě, bude Moskva dělat vše pro to, aby byl konflikt ukončen.


"Země se ponořila do krvavého chaosu v bratrovražedném konfliktu," - řekl Putin a dodal, že s každým dalším dnem je situace ještě dramatičtější. "Na jihovýchodě [Ukrajiny] se ve velkém měřítku odehrává rozsáhlá humanitární katastrofa", - zdůraznil.

Prezident řekl, že Rusko pozorně sleduje, co se děje v sousední zemi. "Budeme dělat vše, co závisí na nás, aby byl tento konflikt ukončen co nejdříve, aby Ukrajina přestala prolévat krev," - řekl Putin…

překlad PhDr. Vladimíra Grulichová

3 komentáře :

 1. Luboš Dobrovský (Události a komentáře na ČT24, čtvrtek 14.8.) a Jefim Fištejn ((Události a komentáře na ČT24, středa 13.8.) vědí všechno lépe:

  DOBROVSKÝ:
  http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1096898594-udalosti-komentare/214411000370814/
  FIŠTEJN:
  http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1096898594-udalosti-komentare/214411000370813/

  OdpovědětSmazat
 2. Putin by se měl zajímat hlavně o sebe a jak ukrajinský úřad řekl "do svých kamionu by měl nastrkat ruských vojáku a placených nájemníků, kteři zabíjí ukr, národ a odvézt do ruska"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to tu vy OM plantáte za nesmysly,kterým nikdo nerozumí.Vysvětlete raději ohlupovaným ovčanům ČR,že náš prima státní kapitalista a briliantní imperialista Putin změnil rozhodnutí ÚSTŘEDNÍHO VÝBORU KOMUNISTICKÉ STRANY SOVĚTSKÉHO SVAZU a holenkové přifařil bez jediného mrtvého vojáka Krym zpět k RUSKU.Tak se stal i naším zbožnovaným carem.Naše přihlouplá vláda si v tomto směru dala nasadit náhubek,aniž by dala pokyn k zakoupení ruských válenek ještě za letní ceny,aby jsme v zimě nepomrzli,když budou fašisti z KYJEVA chtít peníze na válku a zastaví EU plyn s cílem je na nás vydřit A TO NA PŘÍKAZ teroristy HUSEJNA OBAMY,přezdívaného v Rusku BARDAK OBMANYČ což je v překladu bordelář podvodník..

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.