Reklama

sobota 9. srpna 2014

Ruští námořníci donutili americkou ponorku, aby opustila pohraniční vody9. 8. 2014   zdroj

Protiponorkové síly ruské Severní flotily objevily 7. srpna v pohraničních vodách Ruska americkou ponorku a donutily ji, aby tuto oblast opustila.

RIA Novosti to sdělil vysoce postavený zdroj v hlavním štábu ruského vojenského námořnictva.

Podle jeho slov ponorka zřejmě patřila do třídy Virginia vojenského námořnictva USA. Byla objevena v Barentsově moři. Kontakt s ponorkou trval 27 minut a poté americká ponorka odplula.

„Není to ani zdaleka jediný případ objevení zahraničních ponorek v Barentsově moři v poslední době“, zdůraznil zdroj.

1 komentář :

  1. Kdyby tohle udělala RF,tak její ponorku hned zničí(tedy jestli to vůbec jejich výzbroj umí,viz torpédoborec v Černém moři),byl by to pro ty US dobrý důvod pro válku... Lidi proberte se už!!!

    OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.