Reklama

čtvrtek 14. srpna 2014

V Rusku bude vypracován program omezující závislost na dovozu z USA a Evropy


14. 8. 2014 / zdroj
Místopředseda vojenské průmyslové komise Oleg Bočkarjov oznámil, že na podzim bude vypracován další program zajišťující nezávislost Ruska na dovozu produkce z USA a evropských zemí. 

Ruský prezident Vladimir Putin podepsal 6. srpna výnos o uplatnění speciálních ekonomických opatření, která mají zajistit bezpečnost.

Dovoz řady zboží ze zemí, které uvalily sankce na Moskvu, byl omezen na dobu jednoho roku. Do příslušného seznamu se dostalo hovězí a vepřové maso, ovoce, drůbež, sýry a mléčné výrobky, ořechy a další potraviny.

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.