AA

Reklama

bb

sobota 16. srpna 2014

Z internetové diskuse 20140815 na serveru novinky.cz:


16. 8. 2014 / zdroj
Česká mainstreamová média buší do českých hlav propagandu nejhrubšího kalibru. Ale ono to už u mnoh lidí moc nezabírá. Inu, známe své "prameny" a "zdroje" - tedy různé ty oligarchické babišárny, bakalárny a další propagandistické pakárny. Přinášíme pro osvěžení názory několika čtenářů serveru Novinky.cz (babišárna), kteří jsou proti přihlouplé propagandě a manipulacím řádně proočkováni.

Jan Sítek, Hlohovec
A Američani už jim jedou na pomoc .... dnes dopoledne projela Valticemi směrem od Mikulova na Břeclav (tedy od rakouských hranic směrem na hranice slovenské) kolona amerických vozidel plná vojáků v plné polní, včetně těžké obrněné techniky....
Zajímavé, že v novinách ani slovo, ještě zajímavější, že je nedoprovázela česká vojenské policie (což je u vojenských transportů přes cizí území běžné. Prostě si tu Amíci dělají, co chtějí...) a ještě zajímavější, že Američani mají plné huby keců o ruském vměšování.... no nevím, kdo to začal a kdo se vměšuje...
- - -

Vladimír Šeda, Praha 6
Kyjevská fašistická sebranka je zřejmě rozhodnuta zabránit dodání humanitární pomoci už tak zdecimovanému obyvatelstvu Doněcku a Luhansku i za cenu, že ještě před příjezdem humanitární pomoci tato města srovnají se zemí a obyvatele vyvraždí do posledního - opravdu se zdá, že svou krutostí a cynismem překonají své fašistické a SS vzory z doby II. světové války ...
- - -

Jan Kokoška, Ústí nad Labem
Ukrajinské jednotky ovládly další čtyři obce..:-)) Přesněji měl Lysenko říct, 4 zbořeniště s pobitými starci a chudými co nemohli před tou osvobozovací fašisticko-banderovskou-USA a CIA armádou utéct!! Zapomněli také říct, že je tam nikdo nevítal, nemával a neplakal štěstím!! Lidé tam plakali nad hroby povražděných příbuzných v rámci akce vlády, prezidenta a jimi řízenými agenty CIA a generály USA, osvobozováni obcí od těch co nechtěli být pobíjení těmito zrůdami Pravého sektoru a najatými vrahy z USA a odjinud!! Takže jakého vítězství bylo dosaženo? A co těch na 1 500 000 Ukrajinců co stačilo prchnout před tím, aby nebyli osvobozeni nácky a banderovci, prezidentem, tzv. vládou a CIA? A ti, co již byli pobiti, a jsou jich na tisíce? A co ti, jimž zničili dům a těch je na 65 000 !!!! Ti také pláčou štěstím, radostí a mávaji jim s kytkami u silnic? !!!!!!!!!! Měli by, když je podporuje i Hrad, MZV ČR, MO, Štětina, Schwarzenberg, naši náckové a další:_))
- - -

Milan Czaker, Březová
Tak... četl jsem to dvakrát. Protože tohle se jen tak nevidí. Goebels by z vás měl novinky.cz radost. Jestli v tomhle článku je deset procent pravdy tak to je moc. Takové lži. ... Nejvíc mě rozesmál popisek pod fotkou - Ukrajinští vojáci míjejí hořící pole u Illovajsku, které zapálila palba separatistů. Ani nevím proč. Jak vy to vlastně víte, že to pole zapálila palba separatistů??? Ale to je jedno. Ukrajinci osvobozují po 86té Doněck a Luhansk. Možná se tady podobný článek objevil i vícekrát. Někdy se to už vážně nedá číst. Já se divím, proč sem chodím. Snad už jen ze zvyku. Jsem tady 4 roky v kuse novinky. Ale co předvádíte od Ukrajiny je na pozvracení.
- - - 
Jan Kokoška, Ústí nad Labem
Je krásné, že prý? :-)) Kyjev pošle 700 tun pomoci do Luhanska, který jeho armáda srovnala se zemí a vyhnala na 250 000 obyvatel, zničila tam na 35 000 budov včetně škol, nemocnic,.... Je krásné, že vojáci Ukrajinské armády nemají co jíst, pít, ... je to jen zástěrka pro jejich zásobení:-)) Rus dovezl 2 000 tun pomoci :-)) a nezabil žádného Ukrajince, nezboural žádnou budovu, na Mejdanu nepodřezal žádného policistu, neuřezal mu nohy, nevypíchl oči,...Na Krymu nikdo nepřišel o život, ... Paradoxy, ovšem Rus může za vše:-)) tedy za to, že se náckům plně nedaří realizovat ten zločin na svých obyvatelích i když podle plánu zločince, podvodníka Tymošenkové včetně vybitého bezmozka Kličkova samoinstalovaného v Kyjevě mají za cíl vyhubit, vyhnat 8 milionů východních Ukrajinců, zatím mají skluz podařilo se jim vyhnat na 1 500 000 lidí, zbořit na 65 000 budov a pobít tisíce lidí:-) Tleskají tomu USA a jeho užiteční idioti v EU a také v ČR :-) Ovšem Člověk v tísni nikde? Schwarzenberg se Štětinou nikde?
- - -

Vybrali jsme jen některé diskutéry, ale Čechů a Češek pročkovaných proti lžím a pitomostem vystupuje ve veřjných dikusích postatně víc. Díky, že se nedáte zblbnout, přátelé!

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.