Reklama

středa 10. září 2014

90% obyvatel Oděsské oblasti na Ukrajině nevěří orgánům státní moci


10. 9. 2014      zdroj
"V současné době orgány Oděsské oblasti pracují v podmínkách absolutní nedůvěry." Dopisovatel IA Regnum informuje, že to 8. září řekla poradkyně gubernátora regionu Zoja Kazanži během kulatého stolu na téma "Jediný stát. Občanská jednota, boj se separatismem a okupací, odpor proti informační agresi na příkladu Oděsského regionu".


"Podle společnosti JFK 80% lidí chce vidět Oděsu jako součást Ukrajiny, ale 90% zažívá celkovou nedůvěru vůči orgánům státní moci," - řekla a poznamenala, že nyní je situace v regionu stabilizovaná, protože není rozbuška.

Podle Kazanži je možné nad nedůvěrou zvítězit reformami. "Například, milice, neboť právě těmto složkám se nedůvěřuje". Kazanži také ubezpečila, že hodně nespokojených s mocí je na straně Majdanu i Antimajdanu.

přeložila V. Grulichová

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.