Reklama

sobota 13. září 2014

Charkovští partyzáni zaznamenali videoprovolání

13. 9. 2014    zdroj
Charkovský partyzánský oddíl vystoupil v internetu s oficiálním videoprovoláním, ve které obviňují vojáky z fašismu a varují nacisty, že smažou jejich tváře z povrchu zemského v případě, že nezastaví zabíjení civilistů. Na videu je pět osob v maskovacích uniformách a kuklách.


"Jsme charkovští partyzáni. Jsme věrni odkazu svých dědů a otců. Pohřbíme nacismus, který znovu zabíjí naše děti v naší zemi. Vše, co nám nacisté přinesli touto nenávistí. Ničí zákony a mrzačí za křivý pohled. Ničí města.

Z našich dětí dělají potravu pro děla a z dospělých přestrašené zombie. S nimi nebude na zemi žádný mír, proto by měli zemřít…Náš cíl – život a svoboda národů a lidí naší šťastné vlasti ". - je řečeno ve video provolání.

Soudě podle tohoto videa, v Charkově, který je pod kontrolou Kyjeva, působí partyzánské podzemí.

Již dříve bylo oznámeno, že v Charkově přistála dvě americká letadla s raketomety a také s velkým množstvím munice k nim. Nyní je na jihovýchodě Ukrajiny příměří.

pro Novou republiku přeložila Vladimíra Grulichová

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.