Reklama

pátek 5. září 2014

Fico se umí vyjádřit jasně: Konflikt na Ukrajine je bojom Ruska s Amerikou

4. 9. 2014   Sme
Americké veľvyslanectvo premiérove výroky priamo nekomentuje, členovia Smeru súhlasia s predsedovou interpretáciou konfliktu na Ukrajine.
BRATISLAVA. Slovenský premiér Robert Fico vidí konflikt na Ukrajine tak, ako málokto z jeho kolegov z Európskej únie. Nehovorí o vojne separatistov podporovaných a vyzbrojovaných Ruskom proti ukrajinskej armáde, ale o geopolitickom súboji, ktorý vedú USA a Rusko. „Je to spor medzi USA a Ruskou federáciou o vplyv na Ukrajine.“


Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/7366800/fico-konflikt-na-ukrajine-je-bojom-ruska-s-amerikou.html#ixzz3CNykU6b7

1 komentář :

  1. Fandím p.premiérovi !Říká totiž jen to,co ví většina soudných lidí.Zbabělců,řitolezců a jiných kreatur je,bohužel hodně a je přece známá věc,že " když mrcha chcípá,tak kope ".

    OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.