Reklama

čtvrtek 11. září 2014

Hitlerjugend aneb jak vychovávat děti po ukrajinsky

11. 9. 2014 Ruskaja Vesna
Uspořádejte děti do kruhu, rozdejte mezi ně ukrajinské vlajky a nechte je vykřikovat "Sláva Ukrajině! Sláva Ukrajině!", dále "Ukrajina nade vše" (podle známého " ... über alles"), pak je nechte hezky zostra nadávat Putinovi "Putin kurva! Putin kurva!" Pak si zaskákat za pokřiku "Kdo neskáče je Moskal!".
 
Bez skákání to snad ani nejde. Divíme se, že děti na školním dvorku nekřičí oblíbené "Maskali na nože", ale pochopte, jde ještě o děti. Při správné školní a mimoškolní výchově si za čas i zbylá hesla a pokřiky osvojí.

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.