Reklama

úterý 9. září 2014

Koukněte se, co nám Česká ulhaná telka zase zatajila - Merkelová v Drážďanech vypískána kvůli "ruské" politice

9. 9. 2014
Manipulátorky, manipulátoři, prostě lháři z "naší" České televize nám každý den za naše peníze úporně zatajují spoustu informací, které nemohou přenést přes svá aktivistická nahnědlá pravdoláskařská srdéčka. Tak z obrazovky s logem ČT neuvidíme ani demonstrace proti válce, probíhající téměř masově po celé Ukrajině. Neuvidíme a nedozvíme se ani, co si o vlastní kancléřce - "nejsilnější političce EU" - myslí její vlastní voliči. Následující záběry nepotřebují žádný komentář a snad i německy psaným plakátům proti válce s Ruskem a proti válečnému štvaní porozumíte. Tak tedy Drážďany 28. 8. 2014:


2 komentáře :

 1. Ono to v Bautzenu (Budyšíně) nebyl velký rozdíl.Snad až na ten jeden transparent v Lužické Srbštině.
  Kdosi to hodnotil: Deutsche Waffen, deutsches Geld, morden mit in aller Welt!

  OdpovědětSmazat
 2. Mimochodem, není to poprvé, co Němci kancléřku Merkelovou kvůli Rusku vypískali.
  Asi před měsícem se obdobná událost odehrála ve "staré Spolkové republice", město si již nepamatuji.
  Ale osobně jsem to viděl ve zprávách na německé ZDF. Přeci jen, zdá se, jsou německá média méně zglajchšajtována, než ty česká.
  Samozřejmě, na ČT24 o tom nebylo ani slovo :-)

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.