Reklama

středa 10. září 2014

Kyjev neodpověděl ani na jednu otázku RF o katastrofě malajsijského Boeingu.

10. 9. 2014 ruvr.ru
Ukrajina neodpověděla dosud ani na jednu otázku Ministerstvaobrany RF o katastrofě malajsijského Boeingu, řekl dnes ministr obrany RF Sergej Šojgu v besedě se svým malajsijským kolegou Hišamuddínem Husejnem.

„Ještě v polovině července jsme zformulovali 10 jednoduchých otázek ukrajinské straně, a odpovědi na ně by mohly vrhnout světlo na okolnosti katastrofy“, řekl Šojgu.

Prohlásil rovněž, že MO RF je ochotno poskytnout Malajsii veškerou nezbytnou pomoc ve vyjasnění příčin katastrofy. „Výsledky vyšetřování mají být předloženy světové veřejnosti“, zdůraznil ministr.

Šojgu připomenul, že údaje ruské objektivní kontroly katastrofy Boeingu byly předány všem zainteresovaným stranám.
Číst všechno: http://czech.ruvr.ru/news/2014_09_10/Kyjev-neodpovedel-ani-na-jednu-otazku-RF-o-katastrofe-Boeingu-2354/

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.