Reklama

úterý 9. září 2014

Na vině je Západ, Rusko dělá jen vynucené tahy - Václav Klaus

9. 9. 2014
Václav Klaus na rádiu Impuls - upozornění na vysílání
Pokud si nechcete nechat ujít ojedinělý názor na ukrajinské události, tedy ojedinělý na vlnách českých rádiových a televizních vln, pak si nalaďte rozhovor s Václavem Klausem na rádiu Impuls. Bude...

...vysílán ve středu 10. 9. 2014 v 18 hodin a poté by měl být k dispozici na internetové adrese pořadu zde impuls kauza dne.

Podle našeho bývalého prezidenta může za tragédii na Ukrajině Západ (USA a EU), který do nepříliš stabilní Ukrajiny "drcnul" a to i za pomoci našich snaživců typu Schwarzenberg apod. Ruská federace podle Klause pouze reaguje a dělá vynucené kroky. Více v zítřejším vysílání na Impulsu nebo později na internetu, viz odkaz výše. Přejeme kvalitní poslech.
Technické muzeum Háje nad Jizerou, foto P. Ďoubalík1 komentář :

  1. Václav Klaus nás pouze ochránil od měny EU,to je jediné,co bych viděl jako pozitivní z jeho činnosti ve vládě.Zbytek byl jen o našem úpadku způsobeném veselým rozkrádáním naší země.Jeho současné aktivity ve mě budí dojem,že by chtěl být v budoucnu zapsán do našich dějin,jako zastánce národa a oslavován jako Česká osobnost.Nevěřím,že jeho současné projevy názorů jsou od srdce.Viz.jeho holandské PPF Group a kdo je vlastně Kellner... (malá konspirace na konec)

    OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.