Reklama

sobota 13. září 2014

Návrh poradce Avakova: učit teenagery střílet


13. 9. 2014    zdroj
Poradce ministra vnitra Ukrajiny Anton Geraščenko vystoupil za zavedení vojenských výcvikových kurzů pro mládež. Uvádí to televizní stanice BTB .


"Musíme posilovat naši obranyschopnost všemi směry. Včetně toho, že začneme už od školních let pěstovat úctu k vojenské službě a k vojenské povinnosti. Jako to bylo v Sovětském svazu a nezaslouženě zapomenuto - řekl Geraščenko. – Kdybych byl na místě ministerstva školství, zařadil bych výcvik mladého vojáka, učil bych naše chlapce střílet od 12-13 let a pěstoval bych úctu k vojenské službě, jako je to v armádě USA".

O Váchově mladých Ukrajinců k uvědomělému občanství čtěte také zde.

přeložila V. Grulichová

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.