Reklama

pátek 5. září 2014

Obrněná technika domobrany vstoupila do Mariupolu


5. 9. 2014 / Russkaja Vesna
Skupina několika obrněných transportérů doněcké domobrany vstoupila do Mariupolu. Na východním okraji městě probíhají ostré boje.
"Naše skupina vešla do oblastí Talakovka a Sartana. Je to kousek od čtvrti Vostočnyj, kde probíhají boje mezi domobranou a ozbrojenci chunty, takže se nám podařilo volně vstoupit do Mariupolu," ohlásili ve štábu domobrany.

Jednotkám domobrany se také podařilo vytěsnit kyjevské ozbrojence z rajonu Vastočnyj do míst okolo pivovaru a ke čtvrti Levyj Bjereg. Nyní bitva pokračuje.

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.