Reklama

pátek 12. září 2014

Porošenko reálně buduje lágrové oplocení pro svůj vlastní národ

12. 9. 2014  zdroj a zdroj a zdroj
Ukrajina zahájila na hranici s Ruskem realizaci projektu "Zeď". Je to uvedeno v oznámení tiskového střediska vojenské operace na Facebooku ."Na příkaz prezidenta Ukrajiny Petra Porošenka začala realizace počátečních prací na vytvoření obranných staveb a instalace inženýrských bariér na některých hranicích," - uvádí se ve zprávě.


Tiskové středisko poznamenalo, že se plánuje vytvoření dvou obranných linií, jejichž hlavním účelem se stane "zabránění průniku nepřítele na území Ukrajiny."

Kyjev má v úmyslu vybudovat 60 kilometrů "nevýbušných zábran", zákopy a spojovací zákopy o celkové délce asi jeden a půl tisíce kilometrů, více než osm tisíc příkopů pro techniku a více než čtyři tisíce bunkrů.

Porošenko uvažuje o vlastní "Mannerheimově linii"

…Prezident Ukrajiny Petr Porošenko prohlásil, že jeho země musí vybudovat na hranici s Ruskem moderní opevňovací systém. Uvádí to UNN.

"Pokud se bez "Mannerheimovy linie "neobejdeme, musíme taková opevnění vybudovat. Ne opevňovací stavby let 41-42 minulého století, ale to, co dnes vyžaduje moderní obranná věda. Hloubková obrana s tankovými pozicemi, s mechanismy ochrany proti raketometům, se zvláštním prostorem, který umožňuje použití zbraní, "- řekl Porošenko…

Porošenko reálně buduje lágrové oplocení pro svůj vlastní národ
Prezident Ukrajiny reálně buduje lágrové oplocení pro svůj vlastní národ. Dopisovatel IA Regnum 10. září sdělil, že tento názor vyslovila předsedkyně výboru Státní dumy pro bezpečnost Irina Jarovaja ("Jednotné Rusko").

V komentáři k prohlášení prezidenta Ukrajiny Petra Porošenka o stavbě "silné obranné struktury" na hranici s Ruskem" Jarovaja poznamenala, že "kyjevská vláda opět názorně předvádí pohrdání zájmy občanů Ukrajiny a agresivní militantní politiku."

"Provokativním je ten fakt, že na pozadí katastrofální krize, Porošenko a jeho tým nezajišťují prostředky na obnovu a zajištění života obyvatel Donbasu, ale na stavbu lágrových oplocení pro svůj vlastní národ", - prohlásila předsedkyně výboru Státní dumy.

pro Novou republiku přeložila Vladimíra Grulichová

1 komentář :

  1. Prasačenko reálne zaspal dobu. Už len idiot buduje statické obrane postavenia. V dobe presných zbrani sú to jednoduché ciele ktoré sa dajú veľmi ľahko likvidovať. Dnes krajina ktorá neovláda mobilnú obranu vojnu je odsúdená na zánik. Doba pozičných vojen je dávno pradávno za nami. Takže pán Prasačenko nie sme v roku 1914 až 1918

    OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.