Reklama

pondělí 8. září 2014

Porošenko tvrdí, že NATO poskytne Ukrajině přímé dodávky moderních zbraní.

8. 9. 2014 ruvr.ru
Prezident Ukrajiny Petro Porošenko tvrdí, že se mu podařilo domluvit se s některými zeměmi NATO o přímých dodávkách moderních zbraní na Ukrajinu. Bylo to oznámeno ve zprávě na webových stránkách ukrajinského prezidenta. Podle slov Porošenka, tyto zbraně „nám pomohou ubránit se a zvítězit“.
Včera poradce ukrajinského prezidenta Jurij Lucenko prohlásil, že na summitu NATO ve Walesu bylo dosaženo dohody o dodávkách moderních zbraní z USA, Francie, Polska, Norska a Itálie. Všechny tyto země pak tuto informaci vyvrátily.

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.