Reklama

sobota 6. září 2014

Pracovník speciálních služeb Estonska zadržený v Rusku je podezřelý ze špionáže


6. 9. 2014    zdroj
Pracovník estonské bezpečnostní policie Kochver Eston, který byl zadržen v Pskovské oblasti, se snažil získat tajné informace o činnosti FSB a setkal se se svým agentem, který je občanem Ruska. "Lente.ru" to sdělil zdroj v ruských zvláštních službách.


Kochver je podle zdroje podezřelý ze špionáže, z nepovoleného držení střelné zbraně a nelegálního překročení hranic. Vede se vyšetřování.

Byla u něj zabavena pistole se střelivem, hotovost ve výši 5000 eur, speciální technika pro provádění skrytých videozáznamů, a také tajné materiály.

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.