Reklama

čtvrtek 11. září 2014

Tajemný Donbaský trojúhelník

Ladislav Kašuka
11. 9. 2014 / Czech Free Press
Dnes jsem si na facebooku přečetl poznámku jistého pána Romana IV, který navrhl přejmenovat oblast Doněcka a Luhanska na Donbaský trojúhelník. Jako důvod uvedl zázračně se objevující a vzápětí opět záhadně mizící ruská invazní vojska, o kterých nám ukrajinské a americké tajné služby tvrdí, že operují na ukrajinském území.

Pravdou však je, že v tomto záhadném trojúhelníku se dějí i další velice záhadné a tajemné věci. Tak například se tu údajně objevují a mizí raketové systémy BUK sestřelující cizí osobní letadla ve výšce deseti kilometrů a záhadné bytosti, které mají tyto jevy na svědomí, dokážou naprogramovat nevycvičené příslušníky domobrany k jeho obsluze pravděpodobně nějakou bleskovou telepatickou metodou a celý systém i s posádkou poté teleportovat mimo dosah zvědavých nepřátelských kamer a družic.Ukrajinská armáda je plná nadšených hrdinů dychtících po boji a každý den vítězně postupuje a drtí separatisty takovým způsobem, že prezident Ukrajiny Petro Porošenko ohlašuje snad každý druhý týden blížící se jisté vítězství. Jenže běda, zlí ufoni (nebo Rusové) pravděpodobně vlastní také něco jako stroj času a když zatočí ručičkou na ciferníku, posunou vítězná ukrajinská vojska zpět na výchozí pozice, nebo dokonce nějakým zázrakem ještě daleko dále, jako kdyby ve skutečnosti postupovala domobrana.

Vrcholem nadpřirozených nepřátelských akcí emzáků (nebo Rusů), kteří si zřejmě nepřejí mír, který by jinak na Ukrajině již dávno zavládl, je záměna hodného, vstřícného, dobrosrdečného mírotvorce Porošenka za válečného štváče a banderovce podporujícího nacionalistu, který místo aby po v Minsku uzavřeném příměří vyzýval k dohodě a trvalému míru, pronáší věty, jako nepřítel bude rozdrcen a zničen, vítězství bude naše apod.

Co myslíte, stali jsme se všichni obětí tajemných sil působících v Donbasu, nebo z nás Ukrajinci společně s našimi a západními médii dělají s prominutím blbce?!

...

A ohlas z diskuse pod článkem:


Pavel Sladký · Autor nejlepších komentářů · SEŠ Frýdek-Míds

Blbce udělali sami ze sebe. Normálně uvažující člověk přece nemůže "hlásné troubě SSA" Porošenkovi a jeho soukmenovcům věřit. Už i hlasy z EU i SSA začínají být hlasitější, že něco není v pořádku, že něco tady nehraje a lži se pomalinku, ale opravdu pomalinku začínají zveřejňovat a lidé pozvolna začínají prozírat. Snad jich bude víc, aby si to ti "lžitvůrci" uvědomili, ne jen v EU a Usánii, ale hlavně u nás, kde tyto lži a zavádějící informace redprodukuje hlásná Trouba "kníže s čírem" a jemu podobní, vč. těch zaprodaných církevníků. jen škoda, že mladí lidé kteří se nechávají nejsnadněji ovlivnit (prresstituty a někdy i svými rodiči a učiteli) nevidí, co je pro ně dobré, nevidí co bude dál. I oni zestárnou a takoví "Kraďousci" jim v ničem nepomohou, nebudou mít žádné jistoty pro další život, život svůj, svých rodin a svých vnuků a vnuček. Mají se o sebe postarat sami, z čeho, když práce bude čím dál tím méně, na jejich místa budou nastupovat cizinci, církev a církevní společnosti si budou stále víc nárokovat a to co přijde k nám z EU - nepřinese nic dobrého - je to vidět už v některých městech u nás; viz Teplice apod.

Na Ukrajině se mají lidé opravdu zle, nevědí, co bude zítra, zda "pravý sektor" nepřijde a všechny nezabijí, neznásilní nebo nezapálí - tak jak to udělali v Oděse. Tohle přece nechceme. Je třeba spojit síly nás malých států v Evropě, neplnit slepě příkazy Usánie a těch z NWO, kteří tahají za špagátky těch loutek, které jsou na pozicích politiků od Obamy počínaje a konče ostatními politiky v EU. nenechme si ukrást naší krásnou vlast, pracovité lidi a chytré mladé - ještě není vše ztraceno, jen je třeba argumentovat, nelhat a být čestný, čestný k sobě i k ostatním. Zároveň dbát o blaho našich občanů, těch občanů, kteří jim dali tu moc, oni jsou placeni z našich daní a mají sloužit ku prospěchu nás, ne, aby si dělali co chtějí a slouží opět malé hrstce těch, kteří naše dobro nechtějí - je to jen o ziscích různých korporací a členů NWO. Takže - vzbuďmě se a konejme.

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.