Reklama

pátek 12. září 2014

Ukrajina je rukojmím cizích zájmů.

12. 9. 2014 ruvr.ru
Situace okolo Ukrajiny je využívána k tomu, aby se oživilo NATO a aby se sjednotili okolo USA spojenci. Prohlásil to ruský prezident Vladimir Putin.Podle jeho slov se Ukrajina fakticky stala rukojmím cizích zájmů. Jak dále uvedl, západní země využívají situaci na Ukrajině, aby "rozhoupaly" situaci.
Podle Putinova názoru nový balíček sankcí vůči Rusku vypadá nejapně. Ruský prezident připomněl, že jím navržený plán regulace posloužil jako základ mírové dohody, která byla podepsána na zasedání kontaktní skupiny v Minsku. "Je třeba s uspokojením prohlásit, že proces začal," dodal. Jak Putin zdůraznil, na Ukrajině došlo k zastavení bojů.

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.