Reklama

středa 10. září 2014

Ukrajinská armáda na černomořském cvičení NATO předvedla nejnovější typ skákavé rakety "vzduch-voda-vzduch"

10. 9. 2014  zdroj
Ukrajinské námořnictvo nyní ukázalo na společném cviření se zeměmi NATO v Černém moři svůj nejnovější typ rakety. Raketa byla vystřelena z ukrajinského plavidla "Ternopil" určeného na likvidaci podmořských cílů. Nejnovější úspěch bratrské ukrajinské armády můžete vychutnat na videu: VideoMezitím ruské pobřežní raketové díly a námořní letadla z Černomořské flotily  v úterý úspěšně dokončily cvičnou střelbu na mořské cíle, simulující námořní plavidla imaginárního nepřítele. Cvičení probíhalo  jihozápadně od Sevastopolu při použití nejnovějšího mobilního pobřežního raketového systému "Bastion". Současně proběhlo cvičení útoku na imaginární nepřátelské námořní cíle, které utrpěly bombardováním při útocích čtyř Su-24 Naval Aviation černomořské flotily. Žádné neobvyklé situace během ruského cvičení nevznikly. 

K tomu Jaroslav Furman, který článek NR zaslal, podotýká:  A v této zemi pracuje 15 atomových elektrárenských bloků,z nichž je 12 za hranicí bezpečného provozování,neboť již překročily mez své životnosti! Nejsou chráněmy ani proti panzerfaustu, ani proti pádu stíhačky na elektrárnu.

I.D.: Rovněž tranzitní produktovody jsou podle odborníků, s nimiž jsem hovořil v havarijním stavu. To vše jenom dokresluje kam přivedlo Ukrajinu dvacetileté ovládání oligarchy a proč kromě výroby chaosu nezvládá stát nic a nemůže dosáhnout byť v přesile ani vojenských úspěchů.

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.