Reklama

sobota 13. září 2014

Ukrajinský ministr obrany prověří vojenské velitele na detektoru lži


13. 9. 2014   zdroj
Ministr obrany Ukrajiny Valerij Geletej navrhl prověrku celého vedení ministerstva obrany, důstojníků generálního štábu a jednotlivých velitelů na detektoru lži. Geletej upozornil na svém Facebooku , že potom mohou následovat kádrové čistky.


Za dva měsíce ve funkci ministra se mu nahromadila spousta otázek k vojenským velitelům. "Je na čase získat na tyto otázky upřímné a vyčerpávající odpovědi. Vzhledem k absenci v současné situaci práva na chybu, budou se tyto odpovědi získávat pod dohledem polygrafu, "- zdůraznil ministr a slíbil, že na základě výsledků testů přijme "příslušná organizační a personální opatření. "

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.