Reklama

čtvrtek 11. září 2014

Ukrajinští fašisté falšují zprávu parlamentu. Kdo chce skrýt pravdu o masakru v Oděse?


11. 9. 2014 / Ruskaja Vesna
Poslankyně Světlana Fabrikantová stáhla svůj podpis ze závěrečného dokumentu vyšetřovací komise ukrajinského parlamentu o tragédii v Oděse 
Poslankyně Nejvyšší rady Ukrajiny (viz ukrajinský parlament - p.p.) Světlana Fabrikantová stáhla svůj podpis z konečné zprávy dočasné vyšetřovací parlamentní komise pro objasnění skutečností vedoucích k úmrtí lidí v Oděse 2. května 2014. Byla tajemnicí této komise.

Důvodem pro tento krok, jak prohlásila, bylo falšování dokumentů. Řekla, že poté, co zprávu podepsala, byly v ní provedeny změny. V důsledku toho, když byla zpráva zveřejněna, byl její podpis pod jiným dokumentem, jehož obsah nemůže přijmout.

Připomeňme, že z výsledného dokumentu byly "vyčištěny" závěry o možné účasti představitelů nové ukrajinské vlády na tragédii (zejména pak účast tajemníka Národní bezpečnostní rady Andrije Parubijho), a vinu za to co se stalo pozměněný dokument jednoznačně přisoudil zastáncům Antimajdanu, i když k takovému závěru komise nedošla.


 Anglicky a jednoznačně je okomentována fotografie pořízená během oděského masakru 2. května 2014:  pro-Majdanovec se směje, jako by byl šťastný ... umírající lidé (na paralpetu okna) .... policie podle rozkazu z Kyjeva nedělá nic.

- - -

Světlana Samuilovna Fabrikantová je členkou městské rady Oděsy. Povoláním novinářka, televizní moderátorka, veřejná činitelka, bývalá hráčka týmu "Oděští džentlmeni", (tým je v nejvyšší lize "bavičů"). Do parlamentu byla zvolena za Stranu regionů, pak přešla do strany "Silná Ukrajina" Sergeje Tigipko.

2 komentáře :

  1. Nebojácne to žieňa ktoré dôkaze oponovať takým hajzlom ako je pedofilný uchyl Ljaško.

    OdpovědětSmazat
  2. Fašouni ukrajinští už se k nám stěhují i s celými rodinami = kdo tohle dovolil patří do kriminálu za vlastizradu .....

    OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.