Reklama

úterý 9. září 2014

V Luganském regionu ukrajinské jednotky nadále zabíjejí civilisty

Alexej Toporov
9. 9. 2014 zdroj
Přes vyhlášené příměří ukrajinská armáda nadále zabíjí civilisty LLR. Příčinou úmrtí již není ostřelování, ale systematické opilství personálu ozbrojených sil Ukrajiny, sdělil korespondent IA Regnum .


V posledních několika dnech již k druhému masovému zabití civilistů v Luganském regionu došlo v ukrajinským vojskem okupovaném městě Svatovo, kam utekla Kyjevu věrná administrativa Luganské oblasti. Před dvěma dny v tomto městě opilí ozbrojenci Národní gardy spustili na kontrolním stanovišti bláznivou střelbu po projíždějícím civilním vozidle. Výsledkem je smrt všech cestujících v autě - čtyř dospělých a jednoho dítěte.

8. září se armádní nákladní auto, v jehož kabině byli dva ukrajinští vojáci, plnou rychlostí narazilo do auta, které provádělo kontrolu u vjezdu do města. V důsledku nájezdu zahynuli dva lidi - mezi nimi pracovník dopravní inspekce, další čtyři byli zraněni.

Pro Novou republiku přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.