Reklama

čtvrtek 25. září 2014

Zvěrstva národní gardy: v osvobozených obcích jsou masové hroby


25. 9. 2014    zdroj

http://www.youtube.com/watch?v=fG4AcrG7h0g

Počet odhalených lokalit hromadných hrobů v místech, kde byli ukrajinští vojáci, již dosahuje několika desítek. Během uplynulého dne byly nalezeny další tři podobné hroby. V největším z nich je více než 30 těl ...
... V jednom z masových hrobů našli domobranci těla mužů a žen, jejichž ruce byly svázané páskou. Podobné hroby s popravenými civilisty byly v současné době nalezeny v osadách Kommunar, Nižňaja Krynka, Telmanovo, Starobeševo. Celkový počet obětí je zatím obtížné určit, ale jsou to už stovky.

V obci Pantelejevka nazývají místní obyvatelé ukrajinské ozbrojence okupanty a mluví o tom, jak je okrádali - brali vodku, domácí spotřebiče, nábytek a na náklaďáku to odváželi na neznámé místo.
Žádné zásobování nebo pomoc místnímu obyvatelstvu neposkytovali, jak rozsáhle popisovala ukrajinská média. Lidé byli nuceni se ve strachu skrývat ve sklepích a báli se jít ven.  
 Pro Novou republiku Přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová


10 komentářů :

 1. To iste treba robiť aj ukrajinsky vojakom a nie ich puštať tie zvieratá,lebo sa vrátia hlavne tu ich gardu !!!!

  OdpovědětSmazat
 2. ..my je budeme raději zadarmo léčit,co k tomu dodat....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. jj hnus. Jediného postřeleného policistu z Majdanu jsem neviděl v letadle. Jen ty udajné demonstranty ....

   Smazat
 3. Fašistov treba byť do posledného hoci aj na území Česka a Slovenska nevadí že sa tu liečia vždy to budú ty istý fašisti ktorých dnes liečiš a zajtra ťa zastreli. V histórii je takých to príkladov veľa.

  OdpovědětSmazat
 4. Už od začátku to smrdělo na Majdanu jak novodobý dobyvatelé převzali moc. jak stříleli do policistů a i do svých ... Pak jsem viděl jak nový ukrajinský premiér hajluje před těmito demonstranty a další kapka jak se chová nová ukrajinská armáda, vraždí a loupí. Fašisti! A Česká televize jen jednostranně informuje lidi tady u nás ...

  OdpovědětSmazat
 5. Je to krutá, divá svoloč co nemá v Evropě obdoby. Ale "bojují" za americkou Ukrajinu a tak jsou to pro naši "elitu" hrdinové. Hlouběji už nelze morálně klesnout!

  OdpovědětSmazat
 6. Fasisti su uz pred dveram ide sa platit za vasu hlupost a aroganciu!

  OdpovědětSmazat
 7. https://www.youtube.com/watch?v=tFIiicNWGIk

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.