Reklama

čtvrtek 2. října 2014

Britský spisovatel sám sebe odevzdal Scotland Yardu. Považuje se za nebezpečí pro stát.

2. 10. 2014   
Oznámil to na svém internetovém deníku člen někdejší Reaganovy vlády P.C. Roberts.Ve své zprávě píše: Britský občan a spisovatel Nick Kollerstrom se dostavil do služebny Scotland Yardu v Londýbě, aby se sám odevzdal do rukou policie. Jeho zločin, jak na služebně prohlásil, spočívá v tom, že jako britský občan, dbalý svých práv i povinností, musí oznámit, že se stal bezpečnostním rizikem. 

Je totiž nezávislým myslitelem a jako takový pochybuje o slovu britské i americké vlády k událostem 11. září (letecký útok teroristů na dvojčata v New Yorku), a 7. července (bombový útok teroristů v Londýně). Protože tedy pochybuje o oficiálních pravdách, jež k těmto událostem vydala jak britská, tak americká vláda, a občan takto pochybující představuje - dle vyjádření britského premiéra na zasedání OSN – stejné nezpečí pro stát jako teroristé Islamského státu, měl by být vzat do vazby. Nick Kollerstrom dále řekl, že se na policejní stanici dostavil proto, aby prohlášení premiéra vyšel vstříc.

Přeložil PhDr. Lubomír Man

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.