AA

Reklama

bb

pondělí 27. října 2014

Co ani za půl roku dohromady neukázali v ČT o Ukrajině - zde v 5 minutách

27. 10. 2014, zdroj YouTube, video 4:38 - Všichni se zbláznili, hudební doprovod: skupina Děkabr, 18+


Předpokládáme, že vy, čtenáři Nové republiky, patříte k těm dobře informovaným. Jistě však máte ve svém okolí notorické sledovače ČT, se kterými je velmi obtížné o čemkoli diskutovat, protože oni nepochybují - mají jasno. Přece to říkali v "naší telce"!

Jedna z nejúčinněji fungujících manipulací věřejným míněním je zatajení informací. Diváci poznají jen těžko, že informace nedostali. Nevidí bílá či začerněná místa, která bývala kdysi v cenzurovaných novinách. Místo chybějící informace dostanou příděl zpráv o ničem, které zaměstnají a odvedou jejich pozornost. O malichernostech, o žabomyších tahanicích, o celebritce, kterou nikdo nezná, o hrošíkovi, co dostal rýmu...

Tak vypadal doposud mír v podání P. Porošenka. Čeho se dočkají obyvatelé Ukrajiny po volbách?


Video je sestřihem ze záběrů, které se postupně objevovaly půl roku v internetu, byly dostupné, byly k dispozici. Je tedy nanejvýš alarmující, že se žádný z nich nedostal do vysílání ČT. Je to nejen alarmující, ale i usvědčující. Upozorňujeme, že záběry jsou velmi smutné a pro slabé povahy nevhodné.

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.