Reklama

úterý 28. října 2014

Rusko uzná volby v DLR a LLR


28. 10. 2014     zdroj
Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov v rozhovoru pro televizní kanál LifeNews a noviny "Izvestija" oznámil, že Rusko uzná výsledky v nadcházejících volbách v Luganské a Doněcké lidových republikách, pokud proběhnou podle plánu. "Volby, které se budou konat 2. listopadu na území samozvaných Luganské a Doněcké lidových republik, budou důležité z ohledem na legitimizaci moci. Domníváme se, že je to jedna z nejdůležitějších oblastí minských dohod," řekl. "Doufáme, že projev vůle bude svobodný a nikdo zvenčí se nebude snažit ho překazit," poznamenal ministr.

přeložila Vladimíra Grulichová

Žádné komentáře :

Okomentovat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.