Reklama

středa 1. října 2014

Zrada ze Západu III - Blázinec

1. 10. 2014, zdroj: outsidermedia, YouTube, video: 11:34


Blázinec (Die Anstalt) je německý satirický pořad a další zrada pro české rektální alpinisty NATO. Je nutné, aby se naši nejuvědomělejší veteráni Euromajdanu (s. Kocáb, s. Štětina, s. Schwarzenberg) a s. ředitelé českých veřejnoprávních sdělovadel, vypravili neprodleně, tentokrát pro změnu na západ  a vysvětlili tvůrcům pořadu, jak moc se mýlí. A také, že kdo nejde s námi, je Putinův agent.

"Ivanometr" z r. 1962 se v současnosti používá k odhalení agentů Putina

Díky spřátelenému webu Outsidermedia.cz a překladatelce Ireně je video opatřeno titulky. Doporučujeme pročíst i zajímavou diskusi. Video naleznete zde blazinec

jarní vydání pořadu Blázinec je stále aktuální


1 komentář :

  1. Je to pravej blazinec. Zlodej krici chytte zlodeje

    http://www.wsws.org/en/articles/2014/10/01/stei-o01.html

    OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.