Reklama

pátek 28. listopadu 2014

ČT vystřihla ze Zemanova projevu slova o Bakalovi - aspoň víme, na které straně vedení "naší" televize stojí

Václav Dvořák
28. 11. 2014   zdroj
 

Již plná dvě desetiletí sledujeme, jak se česká veřejnoprávní televize pomalu ale jistě čím dál tím víc zpronevěřuje svému poslání objektivně, vyváženě a pluralitně informovat českou veřejnost. Protože neudržitelnost stávajícího režimu je u nás stále zřetelnější, provádějí loutkovodiči a jejich loutky stále větší kejkle, jak udržet lidi v nevědomé poslušnosti a ochotě podílet se na nespravedlivém a zločinném systému, který zákonitě spěje k válce.

A protože už prosté lži, manipulace s fakty, zamlčování a překrucování v našich veřejnoprávních médiích nestačí, přistoupilo vedení ČT k cenzuře. Jedna drobnost vyplula na povrch dnes.

Ráno internetový server Novinky.cz uvedl:
Česká televize vystřihla z reportáže o projevu prezidenta Miloše Zemana, který pronesl 13. listopadu na konferenci k 25. výročí svobodného podnikání v České republice, negativní zmínku o podnikateli Zdeňku Bakalovi. Konferenci pořádala Hospodářská komora ČR.

Zatímco v projevu prezident přirovnal Bakalu spolu s Viktorem Koženým ke „zbytečným kamenům”, které jsou na cestě stoupající k prosperitě země, v hlavní zpravodajské relaci byla zmínka o Bakalovi vystřižena a jmenován byl pouze Kožený, upozornil server Britské listy.
Pochybil prý editor a vedení televize hned přispěchalo s tvrzením, že
„Nelze mluvit o cenzuře. Domnívám se ale, že v tomto konkrétním případě evidentně došlo k editorskému pochybení. O objektivní posouzení ale požádám editoriální panel ČT,“ sdělil generální ředitel České televize Petr Dvořák.


Legrační vysvětlení od pana generálního, který už měl být dávno "bývalý generální". Vymlouvat se na editora, když takové cenzurní kousky dělají editoři redakce Zpravodajství jak na běžícím pásu je zbabělé a ukazuje na nekompetenci pana Ing. Dvořáka. Navíc trapná výroba alibi svoláváním editoriálního panelu ČT, za který se chce pan generální schovat.

Mnozí redaktoři a editoři ČT již dlouhou dobu si svoji práci pletou s prací propagandistů minulého režimu, ovšem s přepólovanými znaménky. Opět dělají "důležitou politickou práci", čili blbnou lidi a vyplachují jim mozky, aby udrželi neudržitelné. A stejně jako za minulého režimu, i dnes věří televizi stále méně lidí a velké množství lidí se dnes bez televize klidně obejde. Chtějí si zachovat duševní zdraví a co se děje u nás a ve světě si najdou svobodně na internetu.

Obdobně je to s čteností mainstreamových tištěných novin, kde sešup čtenosti i nákladů je trvalý a poměrně rychlý. Lež má krátké nohy, říkaly naše babičky. V době internetu má lež nožičky opravdu velmi krátké. To by si měli všichni samozvaní cenzoři v ČT uvědomit, a generální ředitel by měl zjednat okamžitou nápravu a s odpovědnými vedoucími pracovníky (Šámal, Mrzena a neznámý "editor") se neprodleně rozloučit. Lidé už nejsou ochotni za lži a aroganci manipulátorů dál platit. A když nepomůže generální ředitel, musí nastoupit Rada ČT a když ani ta nezjedná pořádek, pak si budeme muset vzít televizi od zprofanovaných politických stran zpět my, občané. A to myslím úplně natvrdo!

Však ono pana generálního přejde dělat na lidi dlouhý nos! (viz horní foto)

13 komentářů :

 1. Kéž by to byla ta pověstná kapka, kterou pohár trpělivosti českého diváka přetekl, a cenzoři a manipulátoři ČT utonuli ve vlastní žumpě!

  OdpovědětSmazat
 2. Ano je to žumpa, jen se divím těm načinčaným moderátorkám, v těch narvaných šatech /aby byl vidět každý špíček na stehnech a kdekoliv jinde/ že to mohou udýchat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud jde o toto, tak nás historie poučila o tom, že moderátoři jsou za to, co čtou a říkají, tak trestně odpovědní, a že se nemohoiu vymlouvat, že to dostalio na papíře, jsou jen zaměstnanci, a tak museli poslouchat. Moderátor má možnost odejít a živit se po¨ctivě.
   Například William Joyce, který "jen četl" štvavé komentáře v anglickém vysílání říšského rozhlasu, byl po válce Brity oběšený. A jaký to byl elegantně oblečený švihák!
   To pochopitelně pro současné moderátory nenavrhuji, ale trestnost i tak zůstává. Pamatujme si, co říkali, dokumentujme to.

   Smazat
  2. Ano, ano,souhlasím s diskutujícími. Jen ta vůle chybí. Listopad prý stále pokračuje, prý je jen jeden. Potom ale dopadl. Vzpomeňte na ta listopadová hesla: Nejsme jako oni. Už je to tady. Stát tu má být pro občany a ne občané kvůli státu. Cenzúra je zrušená! Svobodu, svobodu. Kdo nejde s námi, jde proti nám.
   Zakládalo se velké množství časopisů a novin. Většinou první slovo bylo buď "nezávislý" nebo "svobodný". Teď už cenzurujeme i prezidenta. Moderátorky vědí, co činit aby je nevhodili a nechtěl bych se účasnit rozhovoru s některou z nich mezi čtyřma bulvama. "Svatá prostoto." No, máme co jsme chtěli. Zahníváme a stále více to páchne fašismem.

   Smazat
 3. Proč do všeho zatahujete minulý režim? Ten alespoň dovedl zajistit všem lidem práci a bydlení ! Lhaní v mediích je klasickým znakem kapitalizmu !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koryta meli zajisteni hlavne kolaboranti s okupacni mocnosti.
   Co se Zemana tyce, nejedna se o cenzuru ale o sledovani blabolu demnetniho alkoholika.

   Smazat
  2. Nechlastej, blbe. Rubín

   Smazat
 4. Já si myslím, že ten, kdo čte Necyklopedii, dozví se vždy pravdu :-)) - viz. http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Česká_televize

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To stojí za přečtení. Jen krátký citát:
   Dělení zpráv ČT:
   - pravda - přesný čas
   - polopravda - jaké bude počasí
   - lež - vše ostatní..

   Smazat
 5. Dementní jsi ty, a nech už prezidenta na pokoji ty úchyle.Najdi si k onanování něco jiného konečně. Ten článek vůbec není o Zemanovi, ale je o sprostých a laciných manipulacích. Ponižujících lidskou důstojnost ne vulgarizmy, ale skutečností, že si tam odtud někdo myslí, že divák a občan žijící mimo politickou,podnikatelskou,a mediální žumpu je úplný blbec. Oni si nestíhají uvědomit, že mladší a mladá generace na jakékoliv bláboly a komentáře v TV kašle, protože by tomu stejně už nerozuměla jak je to nesrozumitelné, a dávají přednost bordelu na ulicích, po hospodách a pařbě. Diváky tvoří pořád ještě drtivá většina pamětníků, a například mně nebude žádnej televizní mlok (Šámal,Mrzena, a hromada protekčních blbečků, kteří se kdysi vlísali k disidentům a dodnes jim kape z huby inkoust), vykládat, jak bylo to nebo ono, čím jsem osobně prošel. Ale protože to dělají, totálně si to u lidí posrali a posrali to celé zpravodajské skupině v ČTV. Je to stejný, jako když budu lidem,které po válce živila jedna koza, vykládat, že koza má rohy pod vemenem.Nebo jiný krávoviny - jak se pracovalo, žilo a tak dále. Kdyby natočili ještě víc hovadin typu Vyprávěj,jsou to jen manipulativní šaškové, a vsadím botky, že vyprávěj skončí přesně tam, kde začali dementní modří šaškové vyhazovat lidi z práce na dlažbu bez jakéhokoliv sociálního zajištění, které se začalo formovat až v roce 1994, a to už tisíce lidí byly 4 roky na dlažbě, drženi nad vodou příbuznými apod.To byl zločin odporné genocidy, srovnatelné s tím, co se blafe o "komunistech" po roce 1948. Každý režim má na triku svůj chlív, a svoje "kácení lesů" a na padající třísky se kašle - s tím se počítá. Proto vůbec nechápu podstatu myšlení toho vycpanýho panáka anonyma tady s jeho žvásty vymezenými zásadně jen proti "komunizmu" jakoby současné lotry a lumpenrežim vůbec neviděl. No - že je to neškodný pako, o tom žádná, zaplať pánbůh. Ale media, která vysílají zaručeně vyvážené a objektivní zprávy a komentáře divákům s jasnou převahou pamětníků, přičemž je blbě ochcávají a lžou, je skutečně sebranka, drzá a sprostá, která si nezaslouží slitování. Všechno bych to nahnal na pracák, ať si vychutnají ty své žvásty, a skákat můžou do řeči státní úřednici, která jim řekne, že s tak vysokým výdělkem který pobírali, jim stát nasere. A pak budem dělat dlouhej nos my, kteří jsme modrou genocidu úspěšně přežili.

  OdpovědětSmazat
 6. Pravda jim vadí, fašistům, proto cenzura. Chápete, kam jsme se až dostali? Oni se už nebojí cenzurovat ani prezidenta!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jednou vystřihnou prezidenta, jindy důstojnost nebo nás zadluží, cokoliv. A jednou zlikvidují některé z nás, co nesprávně chápeme.

   Smazat
 7. tisk, čt, rozhlas si dělají politiku kterou určuje USA a malý čecháček nemá mozek a nechá sebou v o r a t jak za SSSR. Hlavně aby jsme vydělali, tak prodáme i vlastní mámu co vy imbecilové.
  Copak se tu nikdo neprobere a necháme si srát na hlavu?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.