Reklama

.

.

čtvrtek 6. listopadu 2014

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví, na konci má být Babiš prezidentem a dostavba Temelína.

5. 11. 2014     Aeronet
Nikdy se s tím nesmířili. Nikdy nespolkli a nestrávili lidovou volbu, vůli lidu danou výsledkem prezidentské volby. Nikdy se nesmířili se silnou personou v roli prezidenta, který hájí výhradně průmyslové a ekonomické zájmy naší země nad zájmy jiných států. A udělají všechno proto, aby nám tuto volbu již příště nedali a udělají to tak, abychom je o to sami požádali, aby nám tuto volbu odebrali. Zeman překročil rubikon a jeho čas nyní už odměřují jiní. Je před námi odvolání prezidenta, změna ústavy a zrušení přímé volby. K čemu došlo, o tom si povíme v tomto článku.


Miloš Zeman neměl být zvolen prezidentem, neboť to nebylo v plánu. Dokonalými kandidáty měli být pro-američtí koně, Karel Schwarzenberg a Jan Švejnar. Mezi nimi se měl odehrát syntaktický americký model boje, kdy bez ohledu na to, kdo by vyhrál, každý by razil stejnou a předem nalinkovanou politiku podle zadání a notiček z americké ambasády. Taková hra na volbu, jakou mají američtí mazlíčci rádi. Dodnes totiž tomu obyčejní Američané věří, že když máte na výběr ze dvou katů, že máte možnost lepší volby a nepřijít o hlavu. Málokdo prohlédne za oponu a připustí si myšlenku, že nejde o volbu lepší alternativy, ale o volbu té samé alternativy, avšak v jiném ustrojení. Zvolte si, do jakého košíku sáhnete, s kobrou nebo mambou? Máte možnost volby, tak do toho! Republikáni nebo demokrati? Socialisté nebo konzervativci? Levá nebo pravá hlava téže saně?

Iluze volby sebevraha, provaz nebo kyanid?

Ve skutečnosti možnost volby nemáme. Protože nikdy nedostaneme možnost hlasovat pro své dobro a prospěch. Kdo by se o to pokusil, dopadl by jako Angela Merkel. Ta ještě donedávna se sbližovala ekonomicky s Ruskem natolik těsně, až to vypadalo jako selanka. Poté ale přišlo varování zpoza moře a americký velvyslanec v Berlíně pohrozil nebohé Angele zveřejněním její minulosti, včetně telefonních odposlechů. Angela má ve své minulosti několik nepěkných epizod, od nerozvážné podpory Frakce Rudé Armády (RAF) až po účast ve výcvikovém kempu německé Stasi v polovině 80. let. Ve skříni Angele chrastí zdaleka více než jenom jeden kostlivec. A tak nezbývá Merkelové nic jiného, než skákat podle not americké operativní buňky CIA v Berlíně a rušit kontrakty a vztahy s Moskvou, i když to ohrožuje německé podniky a hlavně její kancléřské křeslo.

Pád vlády na objednávku Bílého domu

Jenže když přijde politik, který není manipulovatelný, který si jde tvrdě za svým, rukavičky jdou dolů a začnou se používat metody diskreditace. Není-li špína a bordel přímo na jedinci, hledá se oběť v jeho těsné blízkosti. Právě toto byl případ kauzy Nečas. Sestřelení premiéra přímo nebylo možné. Pan „Čistý“ nezískal tuto přezdívku náhodou. Byl extrémně opatrný. O Nečasovi se v kuloárech proslýchalo, že se bojí někdy i podat ruku některým podnikatelům na kongresech ODS, protože se bál, že ho někdo vyfotí a ve Photoshopu domaluje do ruky podnikatele obálku a Nečase potom nepřátelé uvnitř ODS obviní z přijetí úplatků. Jak je vidět, paranoia byla u Petra Nečase namístě. Pojďme si rychle osvěžit historii, co vedlo k pádu premiéra.

Petr Nečas byl koncem května 2013 na státní návštěvě v Moskvě, kde se kriticky nejprve vyjádřil k Pussy Riot [1]. S delegací podnikatelů pomohl uzavřít lukrativní průmyslové zakázky, ale to hlavní se odehrálo v Kremlu a posléze v Gorkách u Moskvy na setkání s Medvěděvem. Nečas utrousil poznámku, která rozhodla o tom, že americká ambasáda v Praze ve spolupráci s Janečkovo protikorupčním fondem zahájí operaci na sestřelení Nečase z pozice premiéra skrze jeho přítelkyni Nagyovou, která rozhodně „čistá“ nebyla. Nečas totiž v Moskvě pronesl, že ruský Atomstrojexport má nejlepší předpoklady pro vítězství v tendru na dostavbu Temelína, a to zejména kvůli mohutným offsetovým pobídkám na ruské investice v Česku.

Westinghouse v té době, podle našich informací, byl už mimo hru. Neměl vyhrát tendr, jeho nabídka ceny totiž byla skandálně vysoká a navíc vyžadovala, aby některé technologie v Temelíně instalovaly výhradně americké firmy, bez účasti českých firem, dokonce včetně kamer a CCTV okruhů, které by odesílaly data do USA, neboť technologie prý obsahuje jakési embargované elektronické obvody a kryptování a Američané je budou chtít mít pod svým online dohledem. Američané by tak možná měli k dispozici i dálkový „kill switch“ na dálkové odstavení (odpálení amerických čipů a obvodů reaktoru) Temelína přímo z USA. K čemu by to potřebovali? K vydírání naší země, že nám odstaví zašifrovaný kontrolní modul reaktoru, pokud budeme „zlobit“?

V České Republice se média snažila navodit dojem, že za kauzou Nagyová stojí pracovití policisté a kriminalisté, kteří Nagyovou zaměřili náhodně v souvislosti s vyšetřováním okolo lobbisty Rittiga. Absurdní na tomto tvrzení bylo, že dosazení státního dozorujícího zástupce z Ostravy bylo účelové, aby se o sledování v Praze nikdo nedozvěděl. Ve skutečnosti to bylo celé jinak. Nagyová byla mezi českými zpravodajci „asset“ a chráněná osoba, jejíž zatčení bylo možné provést kdykoliv anebo vůbec nikdy, podle povelů a zadání. Nebýt nešťastného výroku v Moskvě, Nečas by zůstal premiérem a kauza Nagyová by nevznikla. Podle informací, které máme k dispozici, byl totiž na jaře 2013 Westinghouse přesvědčený do poslední chvíle, že pravicová vláda Petra Nečase nehraje „levou“, že stále ještě hraje podle pravidel a že nedopustí ruské vítězství v tendru. Výroky Nečase v Moskvě o Atomstrojexportu ale odpálily pod premiérem bombu. Američané nemohli riskovat vítězství Rusů a mamutí ruské investice do české ekonomiky.

Prezident, který neměl být aneb velká čára přes rozpočet
A touto oklikou se dostáváme konečně k Zemanovi. Ten vyhrál prezidentské volby nečekaně, protože nikdo nepředpokládal, že lid zvolí do funkce důchodce odkudsi z Vysočiny. Vůle českého lidu je tudíž Američanům a jejich poskokům, havlistům a sluníčkářům, na obtíž. Demokracií a volbami se ohánějí jen do té doby, dokud výsledek voleb je podle jejich plánu. Pokud není, demokracii odmítnou respektovat, viz. americké odmítnutí výsledků voleb v Palestině (kde zvítězil Hamás před lety), odmítnutí demokratické volby na Krymu (v Kosovu volby naopak Američané uznali), odmítnutí voleb v Luhansku a Doněcku. Zeman byl jako prezident dosud trpěn, ale trpělivost přetekla.

Pokud se domníváte, že onou poslední kapkou byla sprostá slova, jste na omylu. Sprostá slova byla jen záminka. Zeman si znepřátelil americké lobbisty a tajné služby svými výroky na konferenci na ostrově Rhodos, kde se vyjádřil k tomu, aby sankce vůči Rusku byly zrušeny a zejména svojí návštěvou Číny. Výroky o Tibetu byly jenom folklórem, Zeman leží kulturní frontě v Česku v žaludku už hodně dlouho, ale dosud se do věcí neangažovali američtí zpravodajci. To se změnilo s příchodem nového velvyslance Andrewa Schapira do Prahy. A protože se netají tím, že bude pomáhat v Praze prosazovat zájmy amerických firem, zaujala zmínka o Westinghouse, který podle posledních zpráv stále usiluje o dostavbu Temelína. Ta byla ČEZem po volbách 2013 zrušena, prý kvůli negarantovaným výkupním cenám energií z Temelína, ale to byla výmluva. Ke zrušení došlo kvůli Američanům, kteří neměli šanci tendr v konkurenci s Atomstrojexportem vyhrát, a tak byl ČEZ dotlačen k zastavení tendru. Andrej Babiš navíc hned po volbách upozornil na možnou náhradu v podobě těžby břidlic. Jenže tahle bublina už začala splaskávat i v USA a v Evropě je proti frakování plynů z břidlic takový odpor, že se v EU ani nijak nerozšíří, takže Temelín se nakonec bude asi dostavovat [2], ale už bez Atomstrojexportu, díky ruské izolaci kvůli Ukrajině. Chápete? Teď už to Westinghouse prý vyhraje.

A kdo je nyní favoritem? Zmíněný Westinghouse, protože kvůli Ukrajině nemá Atomstrojexport moc šancí, z politického hlediska, ale Zeman toto odmítá a chce, aby ruské firmy nebyly v tendru diskriminovány. Tenhle schizofrenní stav je pro Američany nebezpečný. Efekt „Ukrajina“, který dočasně izoloval Rusko od EU, nebude trvat věčně. Evropské země brblají, že sankce na Rusko nic neřeší, naopak poškozují země EU a že je třeba je „přehodnotit“. V diplomatické mluvě to znamená: „Sankce je třeba zrušit!“. Putin to ví, proto se usmívá. Ví to i Zeman, proto hýří úsměvy, jezdí do Číny, setkává se s ruskými podnikateli a láká je, aby investovali v Česku. Vědí to ale i havlisté a mediální fronta v Česku, která z toho skřípe zubama. A proto je třeba Zemana odstranit.

Prezident na odpis, Westinghouse strikes back

V televizi se už zcela otevřeně mluví o odvolání prezidenta pro nepříčetnost [3], navrhuje se změna ústavy, omezení pravomocí přímo voleného prezidenta, což je de facto útok proti lidu a útok proti voličům, jako kdyby politici říkali, že nechtějí, aby prezident volený přímo hlasem lidu měl pravomoci, naopak, aby je měl co nejmenší. Odvolávání prezidenta je zákeřná hra. Má tendenci se dříve nebo později obrátit proti těm, kteří takové odvolání do ústavy prosadí. Kdo zaručí, že kromě Zemana třeba v budoucnu levicový parlament neodvolá pro-amerického pravicového prezidenta? To je ta zákeřnost, které jsou si někteří politici vědomi.

My se ale podíváme na zajímavou a de facto klíčovou souvislost. Jak už jsem uvedl v minulém článku [4], v redakci jsme zaznamenali, že kampaň proti Zemanovi řídí především Mafra a její periodika. To znamená Babiš. Ten se sice dušuje, že do vydávání novin a serverových zpráv nezasahuje, ale to mu snad věří jenom naivní blázni. Co stojí za útoky a kampaní proti Zemanovi? Není to nic jiného, než dokonalý kšeft. Andrej Babiš vymění křeslo prezidenta za souhlas s dostavbou Temelína pro Westinghouse! Je to natolik průhledné a průzračné, až se člověk diví, že jim to může projít. Korupce za bílého dne!

Dostavba Temelína byla od začátku politickou hrou, tendr byl účelově zrušen po pádu Nečase
Američané chtějí dostavět Temelín a chtějí odsunout Zemana. Pravdoláskovci a mediální fronta chce také Zemana pryč. A Babiš chce na Hrad, chce kandidovat na prezidenta, ale potřebuje pomoc havlistů. Takže Babišova média namíří americké mediální rakety (a là Nečas) na Zemana, aby ho zdiskreditovaly, oslabily a tím umetly cestu Babišovi jako spasitelovi. Babiš ale ví, že potřebuje podporu z americké strany. Bez ní nemůže být akceptován na západě jako prezident, kde na něho koukají, ehm, jak to říct slušně, no prostě jako na oligarchu. Co dostanou Američané za pomoc a za podporu Babišovi od Babiše na oplátku? Dostavbu Temelína! Ruka ruku myje!

Budeme svědky Majdanu na Václaváku?
Štvavá kampaň proti Zemanovi řízená z Babišových médií, která nakoupil před volbami 2013, tak sleduje jediný cíl, totiž oslabit Zemana a jeho důvěryhodnost a připravit půdu pro jeho odvolání. Vypadá to, že nechtějí Zemanovi dopřát ani dokončení mandátu, že ho chtějí odstranit už teď. Je to ale nebezpečná hra, protože Zeman je přímo volený prezident. Pokus o sesazení prezidenta by mohl zažehnout v naší zemi barevnou revoluci na způsob Majdanu. Voliči Zemana by se s tímto rozhodně v klidu nevyrovnali. A s barevnými revolucemi, s tím mají Američané sakra dobré zkušenosti, viz. Arabské jaro, viz. Sýrie, viz. Majdan.

Je snad toto cílem nového amerického velvyslance v Praze? Nepřepočítal se náhodou Babiš? Destabilizace Česka uvnitř EU by oslabila celou Evropu, oslabila by Euro a tím pádem posílila dolar. Ukrajina nevyšla, je snad Česko a jeho destabilizace záložním plánem ve věci záchrany dolaru? Vypadá to tak, bohužel. Vidíme, že americká rozvědka kontaktuje české kulturní kruhy, mobilizuje na internetu mladé proti Zemanovi, zasévá mezi občany pravo-levou nenávist, sundavání obrazů prezidenta ve školách, facebookové výzvy proti Zemanovi zakládané v USA z amerických IP adres. Tohle má všechno prvky barevné revoluce a všimněte si toho načasování. Za pár dní je tady výročí, čtvrt století od 17. listopadu 1989. Symbolika, náhoda nebo plán? Nevěřte na náhody, žádné neexistují.

Až vy mladí půjdete do průvodu, který právě teď v těchto hodinách chystá a plánuje americká ambasáda v Praze ve spolupráci s Literárním klubem (havlistická líheň neskutečných pošahanců) proti Zemanovi, zamyslete se, za čí zájmy těmi svými klíči cinkáte. Abyste neudělali stejnou chybu jako my starší v roce 1989, když jsme vyhnali čerta z východu, abychom si sem následně nakvartýrovali Satana zpoza Atlantiku. Nenechte Američany rozpoutat v Praze druhý násilný Majdan. Demokracie je ohraničená volební urnou a volebním obdobím. Ten, kdo toto ohraničení nerespektuje (tak, jako se stalo v Kyjevě na Majdanu), není demokrat ale fašista! Upozorněte na to své poslance a politiky, že kdokoliv by chtěl narušit demokratický princip přímo voleného mandátu prezidenta, bude to chápáno jako útok proti lidu se všemi důsledky z toho vyplývajícími. Toto je varování nám všem! Buďte ve střehu, Američané jdou naší demokracii tvrdě po krku, právě teď v těchto hodinách.

Bůh ochraňuj naší zemi!

- - -

Reference:

1. http://zpravy.idnes.cz/necas-v-moskve-o-pussy-riot-dfj-/zahranicni.aspx?c=A130527_152826_zahranicni_paw

2. http://ekonomika.idnes.cz/cez-tendr-temelin-dostavba-paces-dok-/ekonomika.aspx?c=A140608_140703_ekonomika_aha

3. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Odvolani-prezidenta-O-tom-pisi-noviny-344343


4. http://aeronet.cz/news/zemanuv-vylet-do-ciny-rozezlil-prazske-kavarenske-povalece-a-medialni-mrdky-sprosta-slova-ztracena-v-nevyrcenem-prekladu-hradniho-puce-a-pokus-o-scenar-necas-v2-0-kundy-na-americke-ambasade-a-take/

33 komentářů :

 1. MY, KTEŘÍ SE NAZÝVÁME DEMOKRATÉ, dnes slavnostně prohlašujeme:

  Nikdy, co živi budem, neodpustíme Miloši Zemanovi, že v prezidentské volbě porazil našeho miláčka Karla Schwarzenberga. Tuto volbu sami pro sebe – bez jakéhokoli ohledu na to, že jí bylo dosaženo miliónovým rozdílem v počtu hlasů – až do konce svých dní neuznáme a budeme ji proto vždy, všude a na všech úrovních a při všech příležitostech co nejostřeji zpochybňovat, budeme na prezidenta útočit ze všech pozic, které zaujímáme, všechna média, ve kterých máme svoje lidi, namíříme na prezidentovy slabůstky – a když nebudou dost odpudivé – nafoukneme je, rozkošatíme a přibarvíme, máme na tohle odborníky, umělce i psychology na ovlivňování davu. Ze všech hlavní kanónů, houfnic a hmoždířů do něj budeme zkrátka pálit i bušit a to tak dlouho a usilovně, dokud pod našimi ranami neklesne, abychom MY, kteří se nazýváme DEMOKRATY, mohli hlasy občanů z předchozí prezidentské volby hodit do kouta, a na prezidentský stolec povolali toho jediného, námi vyvoleného K.S.

  Protože taková je naše vůle, tak si to přejeme my, jediní v tomto státě , jež jsou přirozenou povahou věcí povoláni k tomu, abychom určili a stanovili, kdo má v čele našeho státu stát a komu musí být tato pocta naopak z rukou vyrvána.

  Takto to dnes slavnostně prohlašujeme MY, KTEŘÍ SE NAZÝVÁME DEMOKRATÉ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ivan Polívka Ing.7. listopadu 2014 12:28

   Právě! Demokraty se jen nazýváte ... ten kdo si osobuje právo "určovat a stanovovat" je diktátor!
   Ale jako fór je to dobrý...

   Vymazat
  2. Vy kteří se nazýváte demokraty jste bezcharakterní zdegenerovaná svoloč, zrádci národa, vytékající hnis z odporného vředu Made in USA! Jste zrádci národa a pakujte se z této republiky, dokud je ještě čas!!!

   Vymazat
  3. Docela dobrý a přesný. Dalo by se ještě dodat: pokud nedopadnou volby tak jak chceme my, pak prostřednictvím demonstrací, manifestací a fiktivních hladovek, pomluvami, případně i násilím dle vzoru ukrajinských fašistických bratří, při nezměrné, gigantické pomoci našich demokratických masmédií, za podpory a pod vedením bratrských západních demokratických sil, neustanem do doby demokratického rozvratu nepřijatelného výsledku voleb. Donutíme náš zhýčkaný lid, aby něco obětoval pro svobodu kterou nelze získat zadarmo.

   Vymazat
  4. Pokud to co nám předvádí ods, top o9 a podobné spolky je demokracie, pak tedy doopravdy demokracii plně odmítám.
   Jsem vnitřně přesvědčený, že demokracie je přísné a přesné dodržování zákonů a to i těch špatných s tím, že za špatné zákony budou potrestání jejich tvůrci viz. křišťálový standa a pod. Navíc by mělo být stanoveno, že čím vyšší representant státu tím důraznější trest za spáchaný zločin.
   Jenže v tomto státě za těchto podmínek není šance a tak nevidím důvod proč se tím víc trápit. Tací jako kalda, topolánek, janoušek, vondra. klaus atd nejsou ti praví, kteří by chtěli nápravu stavu.

   Vymazat
  5. Pak máte právo se nazývat DEMOKRADÉ!!!

   Vymazat
  6. Vy, co tady pisete takove nesmylsy, jste jen hlupakem z davu ovci. Blekota Knize je zruinovany zkrachovalec, ktery se podvodnym jednanim dostal k majetku prolomenim Benesovych dekretu.

   Vymazat
  7. To je pravda,podvodník a neschopná zkrachovalá existence bez vzdělání.

   Vymazat
  8. Karel Havlíček Borovský:
   Bože, dej, ať Švarcenberka
   na krchov už táhne herka.

   Vymazat
 2. Lidé už dnes nejsou blbí, a tlachání médií a pražské kavárenské má na ně asi takový účinek jako když na druhém konci země vítr z pouště odnese jedno zrnko písku.

  Nejprve to byli Odésáci, když prakticky v zemi české vymřeli, tak se infiltrovali do kavárenských kulturních kruhů a ještě dál vlastní média a ovládají tisk, ale i tam jednoho dne vymřou, anebo je lid vyhází z oken a bude klid.... Ještě chvíli jim štěkat dovolíme, pak přeteče pohár a budou se divit.

  OdpovědětVymazat
 3. Vážený Anonyme

  1. Pokud se někdo bojí podepsat, tak už jen proto působí velmi nedůvěryhodně, pardon. Zase taková totalita u nás není a je třeba umět nést i důsledky svých názorů. To je jistá čest.

  2. Píšete, že jde o rozdíl milion hlasů mezi Milošem Zemanem a Karlem Schwarzenbergem, k tomu je nutné říci více:

  Jistě, mizerný matematik může odečíst 55 % minus 45 % a dostane 10 %. A pak z 10 milionů obyvatel opravdu dostane 1/10, tj. 10 % tedy milion hlasů. Ale to je téměř až řádový nesmysl. Protože Miloš Zeman vyhrál v podstatě velmi těsně.

  a) 1:1 je stav 50:50 tedy stačilo jen aby 5 % voličů volilo jinak a byla remíza
  b) počet voličů se nerovná počtu občanů, ale činí 8,4 milionů (dříve byl jen 7,99 mil, více zde: http://domaci.eurozpravy.cz/zivot/77390-v-cr-roste-pocet-volicu-ceka-snemovnu-prevrat/)
  c) a konečně k volbám nešli všichni, ale volební účast v druhém kole byla účast 59,11 % (více zde: http://volby.cz/pls/prez2013/pe2?xjazyk=CZ)

  Pokud nás tedy bude zajímat počet voličů, kteří by museli volit opačně, proti Zemanovi, aby byla remíza, dojdeme ke zcela jinému číslu:

  238 117 voličů.

  A jen pro vaši informaci. V prvém kole jsem volil Dienstbiera, v druhém pak už zcela jasně Zemana.

  A druhá věc: To, že média falešně a do omrzení tvrdí, že K. Schwarzenberg má "glanz", přičemž mluví tento restituent a dědic velkého majetku často jako dlaždič, ještě neznamená, že levice nebude slušná. Použít slovo "miláček" je ironie a vede pouze k rozdělování. To, co je nyní třeba, je suchá věcnost bez invektiv.

  Na druhé straně sotjí za připomenutí, že K. Schwarzenberg nemá vystudovanou žádnou školu. Naopaki Wikipedie píše, že „V mládí se Schwarzenberg čile věnoval vídeňskému kavárenskému životu.[6].

  Je tedy otázka, zda se má mluvit spíše o kavárně pražské, nebo spíše vídeňské...

  Michal Rusek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, levice by měla být na rozdíl od pravičáckého septiku slušná.
   Ale pro pravdolářskařskou kavárnu slušnost = slabost a tupost.
   V.Č.

   Vymazat
  2. Dovolím si zastati se správnosti původního výpočtu mizerného matematika. Demokratická pravidla umožňují legitimní vítězství voleb i při účasti například 30% oprávněných voličů. Hlasy nezúčastněných voličů se rozpočítají mezi kandidáty v příslušných poměrech z počtů získaných hlasů, od zúčastněných 30% voličů. Ideologicky vzato je tedy zjednodušená úvaha oproštěná od počtu oprávněných voličů a vztažená na počet obyvatel (neoprávnění voliči jsou v daném případě zastupováni oprávněnými rodinnými příslušníky), správná.
   Pak ono 10% = 1 milion hlasů, vzhledem k převažujícímu stylu argumentace našich politků, analytiků, politologů a maienstramových masmédií, je bráno docela oprávněně. S jistým zadostiučiněním konstatuji, že je to i docela přijatelné.
   V 1. kole jsem rovněž volil Jiřího Dientsbiera a odpustil jsem si to. Každý má právo na omyl, byť by to byl omyl kardinální.
   S pozdravem Luděk Prokop.

   Vymazat
  3. Zcela s Vámi souhlasím, napsal jste to velice trefně a bez urážek.
   Vladimír Rybák.

   Vymazat
 4. Vážení,
  nejhorší na tom je, že tyto informace se k mladým nedostanou. 5 rokem dálkově studuji VŠ při zaměstnání. Mé studující kolegyně jsou v různém věku 25 - 46 let. Pracuji mezi vzdělanými lidmi (Mgr., JUDr.) a přesto všichni do jednoho papouškují MF DNES a spol... Není co dodat. Jedna mi odpověděla, že kdyby tomu věřila, nemohla by v tom vychovávat děti. Druhá se mě zeptala "proč by se do toho Amerika míchala?" viz ukrajinský konflikt. Netuším jak moc je to v zemi rozšířené a kolik lidí opravdu čte tyto články. Ale chválit Ameriku je dnes výsada a podpora knížete a jemu podobných je vysoká.
  Marie Dolejší

  OdpovědětVymazat
 5. Logické mezery v obsahu článku jaksi nenacházím. A to mne dost straší. Snad se lze i nyní spolehnout na lhostejnou laxnost pražáků, takže se hlupáci vykřičí a nebudou mít s kým se porvat. Nikdo se s nimi nebude hašteřit ani pokoušeti se diskutovat, bylo by to zbytečné, naprosto marné i nebezpečné. Média to pak náležitě nafouknou a tím by to mohlo na nějaký čásek skončit.

  OdpovědětVymazat
 6. Výborný článek. To jsme dopadli.Tolik jsme si od toho listopadu slibovali.Svoboda je pryč, úžasná demokracie se mění pomalu a. jistě na otroctví pod taktovkou EU a NATO .pod vedením USA,které zase degenerovalo na fašistické.Ti napadají jiné země a snaží se řešit svůj krach na úkor jiných zemí a je jim zcela jedno kolik lidí zahyne.Smutné je,že jsme toho všeho součástí ,kdy jsme zapoměli jaké to je být napaden a co se všechno dělo.Vidíme jak jsme informováni-jak se snaží s námi média manipulovat.Je to ostuda--Ale věřte v moudrost vesmíru.Čas se naplnuje a tzv. elita si to velmi uvědomuje--že jim zvoní hrana. Přeji všem lidem mnoho lásky -harmonie--mír LM

  OdpovědětVymazat
 7. Bohužel, podle mě je to jen fabulace, byť i vedená dobrými úmysly. Může spíše uškodit, viz:
  http://radimvalencik.pise.cz/1812-protizemanovske-spiknuti-ne-pouze-fabulace.html

  OdpovědětVymazat
 8. U této fantasmagorie jsem se pobavil. Nechápal jsem, jak může 83% Rusů podporovat kult osobnosti Putina, ale budiž, jsou na to zvyklý. Vždycky vedly výbojnou politiku, ať už za Stalina nebo Brežněva. Na lidském životě nezáleží, hlavně že jsme velký.
  Ale že se najde ještě dnes po těch ožraleckých excesech někdo, kdo se zastane Zemana, to jsem nečekal, a to jsem levicově založený.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten poslední je opravdu debil! I když levicově založený

   Vymazat
  2. Co je to právo? - Prosazení vůle silnějšího

   Vymazat
  3. čtyřicet let jsme lezli do prdele rusům, teď polezeme Bůh ví
   kolik let do prdele Američanům a evropské unii, s tím rozdílem, že teď to děláme s radostí a dobrovolně!

   Vymazat
  4. Tak Putin vede výbojnou politiku, no dobrá, tak proč nemá vojska blízko hranic jiných států? To snad mají hlavně USA a ti výbojní nejsou, proč? Neustále se mluví o Pol Potovi, ale už se nemluví, že jeho řádění zastavil komunistický Vietnam!!! Proč ti zlí komouši zatrhli řádění toho vraha a neudělali to Američané? Je dost důkazů, že Pol Pota podporovali Američané...
   Co vlastně ten Zeman řekl tak vulgárního? Jen, že přeložil název pornoumělkyň z Ruska? Stačilo si zadat jejich název do vyhledávače na netu a objevily se orgány, které prezident pojmenoval. Žádné kočičky, jak nám tu tvrdili někteří oponenti,. Když už jim ty kočičky nikdo nežral, spustili ten virvál s červenými kartama.
   A že je služební zákon zkurvený? Proboha tak jdou nazvat zákony této země za posledních 40 let či 60 let, těch 25 let je jen pokračováním toho co bylo před tím, jen v jiném kabátě...

   Vymazat
  5. Plně souhlasím.

   Vymazat
 9. Češi byli vždycky vlezdoprdelkové.
  Co u nás bylo na vysoké úrovni, to likvidujeme(viz.školství).
  A Arabům taky dovolíme ty jejich šátky a nároky.brrrr je mi z toho všeho zle.stydím se, že jsem Čech.
  Věra

  OdpovědětVymazat
 10. Nechme Zemana Zemanem a zaměřte se na lumpy a rozkrádače za těch posledních 25 let.

  OdpovědětVymazat
 11. Vážení, dneska jsem poprvé se dostal na tyto řádky na popud mého bratra. Přečetl jsem si je a dospěl jsem k názoru, že hodně věcí o čem se bavíte je bohužel pravda.. Mám už61 let, takže mám o životě jakystakys přehled.Ale to se poslední dobou děje, to je prostě fuj tajbl. Dělal jsem nějakou dobu v politice,než jsem dopadl na nos a rázem ti všichni rádoby kamarádi byli pryč. A to dnes obrázek všeho. Jsi navrchu, tak ti pochlebují a jakmile máš smůlu a jsi v prdeli, tak jsi tam sám. A ohledně Zemana. Psal jsem do rádia Impuls, jak tam říkali, že mu lid dal červenou kartu , odkud měl ten lid ty červené karty. Ty se musely někde vyrobit. A normální člověk by investoval do takové věci? Ale odpovědi jsem se nedočkal.A to byla relace co vy na to? Nic!!!
  Politika je ŠPINAVÁ VĚC. A nejsem anonym Zbořil Jaroslav

  OdpovědětVymazat
 12. http://g.cz/exkluzivni-vypoved-spoluorganizatora-demonstrace-proti-zemanovi-diky-americanum-si-vas-ted-koupim-vsechny/ PROJDĚTE SI CELÝ WEB - něco tak stupidního se hned tak nevidí. Zdraví Martin Procházka

  OdpovědětVymazat
 13. Hezké výpočty hlasů,které pomohly panu Zemanovi k funkci prezidenta.Naštěstí vyhrál!!!Kolik voličů bylo u voleb do parlamentu a senátu?20-40%???Že se tam ti zákonodárci chovají jako neomylní pánabozi,zastupující všechen český lidi???Jinak mě obchází hrůza,jak jsme v naší "demokracii" manipulováni někam,kam nechceme!!!Bylo mi 60,ale budoucnost mě děsí,jako nikdy v životě.Co čeká naše děti,vnuky???Ra.Pa...

  OdpovědětVymazat
 14. Pokud si myslíte, že není přijatelná cenzura projevu prezidenta republiky ve veřejnoprávní televizi, že Česká televize dlouhodobě provádí protiruskou propagandu v případě konfilktu na Ukrajině, že celkově neoinformuje objektivně, pak se připojte a dejte České televizi červenou kartu... https://www.facebook.com/cervena.karta.pro.ceskou.televizi

  OdpovědětVymazat
 15. Nu tak dálše, tavářiši, uže české svině rozkládáte. V NKVD dychtívě očekávame vaše zprávy až zastavítě amerykanskij konvoj.

  OdpovědětVymazat