Reklama

úterý 18. listopadu 2014

Judson Phillips: Nevěřte Obamovi. Uzavírá smlouvy nevýhodné pro USA

Judson Phillips
18. 11. 2014 AC24
Americký politik, právník Judson Phillips se domnívá, že mezinárodní politika, kterou vede Obama, škodí Spojeným státům a zemi nepřináší nic dobrého „Může někdo vyjmenovat alespoň jednu smlouvu nebo mezinárodní dohodu, kterou udělal Barack Obama a ze které by měla Amerika prospěch? Obama podepsal s Ruskem velmi špatnou smlouvu SNB - III (Smlouvu mezi Ruskou federací a Spojenými státy americkými o opatřeních k dalšímu snížení a omezení strategických útočných zbraní) ... Jeho politika v Iráku dovedla zemi k akutní krizi,“ rozhořčuje se politik. .


„Důvěřoval alespoň někdo prezidentovi Baracku Obamovi při projednání mezinárodních smluv?“ Ptá se americký politik Judson Phillips ve svém článku v deníku The Washington Post. Jako příklad uvádí nedávno uzavřenou dohodu s prezidentem Číny, která má vést ke snížení emisí skleníkových plynů a poukazuje na to, že hlava Ameriky ustavičně uzavírá pro zemi nevýhodné smlouvy.Politik řekl, že prezident vedl dlouhá jednání s Čínou. V důsledku toho Spojené státy mají v příštích 10 letech snížit počet uhelných elektráren, zatímco Čína, podle smlouvy je povinna „zvážit“, jaká opatření bude muset do budoucna proto udělat. „Amerika z toho nebude mít nic!“ dodává Phillips.

„Může někdo vyjmenovat alespoň jednu smlouvu nebo mezinárodní dohodu, kterou udělal Barack Obama a ze které by měla Amerika prospěch? Obama podepsal s Ruskem velmi špatnou smlouvu SNB - III (Smlouvu mezi Ruskou federací a Spojenými státy americkými o opatřeních k dalšímu snížení a omezení strategických útočných zbraní) ... Jeho politika v Iráku dovedla zemi k akutní krizi,“ rozhořčuje se politik.

„V nejlepším případě je nekompetentní a v nejhorším případě prostě nechce pro Ameriku uzavírat lukrativní smlouvy. Pokud Baracku Obamovi zůstane pravomoc vyjednávat o významných obchodních smlouvách, bude to katastrofa pro Ameriku,“ uzavírá politik.

Žádné komentáře :

Okomentovat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.